Kadıköy

Kadıköy Arçelik Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servis
Klima Servisi

Artık her ortamda klimalar kullanılmaktadır. Amaçları, mevsim ve sıcaklıklara göre, ısıtmak ya da serinletmek olan klimaların bakım ve onarım işi çok önemli bir meseledir. Klimalardan gerekli verimi almanız için arızaların giderilmesi ve rutin bakımların yaptırılması gerekmektedir. Uygun montaj, arıza tespiti ve tam bir bakım ile klimalarınızın doğru çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Arçelik Klima Servisi  Arçelik marka klimalarınızın montaj ve kurulumunu yaptıktan sonra gerektiğinde arıza onarımını ve düzenli bakımlarını yapabilmektedir. Klimalarınızın doğru çalışması önemlidir. Sağlam ve işlevine uygun çalışan klimalar istiyorsanız, servisimizin sağladığı hizmetlerden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Hatalı çalışan klimalar, solunum yolu hastalıklarından alerjik reaksiyonlara, hatta kas ve eklem ağrılarına kadar pek çok sağlık problemine yol açabilmektedir. Arızası giderilmemiş ya da bakımı yapılmamış klimalar, filtrelerinin tıkanması ya da farklı sebeplerden dolayı, kondenserden gelen havada bulunan toz ve partikülleri süzemez, bunun sonucunda içeriye üflenen havada bakterileşme ve koku ortaya çıkar. Bu durum ise klimanın üflediği havanın istenilen düzeyden kirli ve sıcak ya da mevsime göre soğuk olmasına neden olur. Bunun üstesinden gelmek için klimalarınızda bulunan arızaları güvenilir servisler vasıtasıyla gidermeniz gerekmektedir. Kadıköy Arçelik Klima Servisi olarak her türlü klima arızasını tespit edip onarmak ve klimaların belli zaman periyotlarıyla yapılması gereken bakımını gerçekleştirmek sağladığımız hizmetler arasında. 

Arçelik Klima Bakımı

Arçelik Klima Servisi

Klimalarınızın montajının düzgün yapılmamış olması ya da klimalarınızda bir arıza meydana gelmiş olması, cihazların enerji aldığı elektrik kablolarını ve tesisatını da olumsuz etkileyebilir. Bu durumda istenmeyen tehlikeli durumlar meydana gelir ya da yüksek enerji tüketimi ortaya çıkar. Her halükârda bütçenizi yoracak olan bu tarz klimaların tek ilacı Kadıköy Arçelik Klima Servisi ile sağlanan hizmetlerdir. Arıza tespit ve onarım, rutin bakım işleri ve Arçelik marka klimalarla alakalı her türlü mekanik destek servisimiz tarafından sağlanmaktadır.

Servisimiz klimalarınızın arızalarını onarmakta, bakımlarını yapmaktadır. Tüm bunları, bilgi sahibi ve yüksek tecrübe sahibi uzmanlardan oluşan teknik bir ekiple yapmaktadır. Firmamız, bütçenize uygun düşük ücretlerle tüm teknik destek işlerini yürütmektedir. Uygun fiyat, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile servisimizden hoşnut kalacağınızı garanti ederiz. Servisimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin, herhangi bir iletişim yolunu kullanarak ya da müşteri hizmetleri yetkililerimizle bağlantı sağlayarak her türlü detay ve fiyat bilgisini almaları mümkündür. Bizim için en önemli mesele müşterilerimizin, aldığı hizmetten memnun kalmasını, klimalarının arızasız ve masrafsız bir şekilde kullanılmalarını sağlamaktır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button