Chiller Servisi

Chiller Servisi

Sanayi sistemlerinde yaygın olarak kullanılan chiller sistemleri su soğutmalı yada hava soğutmalı olarak sanayi cihazlarının soğutmasında yada çalışma ortamlarını ısıtmak amacıyla kullanılmaktadır.

Kullanılan sistemler üretim yapmakta olan bir cihazında soğutmasında aktif rol oynayabilmektedir ve chiller sistemleri kullanılan işletmenin can damarı olmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda chiller üretim yapan makinenin soğutma ihtiyaçlarını karışlamadığı takdirde üretim durmaktadır ve bu işletmenin zarara uğramasına neden olmaktadır.

2 Saat İçersinde Servis Hizmeti !

Chiller sistemlerinde oluşabilecek arızalar işletmenin zarara uğramasına yol açmakta olduğu gibi arızaya müdahale süresi uzadıkça işletmenin zararı artmaktadır. Bu nedenle chiller sistemlerinizin bakım-onarım işlemleri için profesyonel bir kadroya sahip chiller servisi ile çalışmanız size zaman ve para kazandıracaktır.

Alanında uzman ekiplerimiz ve tam donanımlı servis araçlarımız ile arıza kaydınızı oluşturduktan 2 saat sonra en geç işletmenizde olup cihazınızdaki arızayı en kısa sürede gidermek ve sistem iyileştirmesi yapmak için keşif yapmaktayız.

Oluşan arızayı gidererek en kısa sürede üretimde kullanmakta olduğunuz cihazı tekrar üretime almanızı sağlamaktayız.

 

 

Biz Aynı Dilden Konuşuyoruz

Biz Aynı Dilden Konuşuyoruz

Call Now Button