Gebze

Gebze Chiller Servisi – 0216 442 27 02

Chiller Bakım Servisi
Chiller Arıza Servisi

Gebze Chiller Servisi

Türkiye geneline bakıldığında sanayinin büyük bir kısmının İstanbul ve Kocaeli istikametinde yoğunlaştığını görmekteyiz. Pek çok firma, bu bölgelerden yola çıkarak ilerlemiş ve gelişme göstermişlerdir. İstanbul ve Kocaeli arasında bir lokasyona sahip olan Gebze de, sanayileşmenin avantaj ve dezavantajlarından yararlanmakta olan bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sanayileşmenin dezavantajları olduğu gibi pek çok Avantajı da bulunmaktadır. Örneğin birçok ürünün satış noktası ve servis hizmetleri bu bölgelerde yoğunlaşmaktadır. Dolayısıyla satın alınan ürünlerden ya da kurulan sistemlerden gelen şikâyetler de hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Mesela Gebze Chiller Servisi, günümüzde yoğun talep gören servis hizmetlerinin arasında yer almaktadır.

Chiller Servisi Hakkında

Chiller, gazlı su soğutma sistemlerine verilen isimdir. Hava soğutmalı ve su soğutmalı Chiller sistemleri olarak da ikiye ayrılmaktadır. Su soğutucu anlamına gelmekte olan bu sistemler, soğutma suyuna ihtiyaç duyulan pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle sanayi sektöründe yoğun olarak kullanıldığı için Gebze Chiller Servisi, bu bölgelerde yoğun olarak çalışmaktadır.

Sıcak ülkelerde, beton soğutması için de kullanılan bu sistem, ülkemiz içerisinde çoğunlukla metal ve gıda sanayisinde, soğuk hava depoculuğunda ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra; hastane, otel, alışveriş merkezleri gibi kamusal alanlarda da talep görmekte olan bu cihazlar, düzenli bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Sezon sonunda ve sezon başında yapılan rutin bakımları sayesinde, dönem içerisinde karşılaşılacak sorunlar önlenebilmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button