Gree VRF Servisi

VRF Servisi

VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelmektedir. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edilebildiği klima sistemidir. Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol eder.VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşur.

Her sistemde olabileceği gibi VRF klima sistemlerinde de belirli aralıklarla arızalar ve bakım ihtiyaçları doğabilmektedir. Bu ihtiyaçlarınızda alanında uzman ekiplerimiz ile sisteminizin keşfinden sonra gerekli bakım,onarım işlemlerini firmamız tarafından gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız müşteri memnuniyeti ve güvene bağlı çalışmayı prensip edinmiş, oluşabilecek arızalarınızda en kısa sürede müdahele ederek sizi oluşabilecek zaman kayıplarından ve ekonomik kayıplardan korumaya çalışmaktadır. Arıza kaydı oluşturmanız ile birlikte başlayan süreçte bölgeye yakın olan ekibimiz en kısa sürede adresinize geçerek arızanıza müdahele ederek sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Servis hizmetimizde işçilik ve değiştirdiğimiz parçalar 1 yıl firmamız tarafından garantilidir. Aynı şikayet ile tekrarlayan arızalarınızda firmamız tarafından 1 yıl içersinde ücretsiz onarım işlemleri yapılmaktadır.

Call Now Button