Hakkımızda

Atek İklimlendirme 2010 yılında Isıtma ve Soğutma sistemlerinin yerinde servis,bakım ve onarım hizmetini vermek üzere Maltepe’de kurulmuştur. Gelişen teknoloji ve sistemler hakkında sürekli personellerini eğiterek müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Her geçen gün ilerleme kaydederek bu gün tüm Türkiye geneli bayi satış kanalı bulunan, Ulusal firmaların tercih ettiği firma haline gelmiştir. Bu ilerlemenin desteklenmesi adına kurulan Pendik merkez ofis, Çayırova üretim tesisi ve gezici servis araç ağı büyük önem arz etmiştir.

2010 yılında bireysel müşterilerin ufak çapta sorunlarına çözüm sağlayan ATEK İKLİMLENDİRME bu gün dev projelerin altına imza atmaktadır.

2016 yılında TLC KLİMA A.Ş. ile imzalanan yetkili servis ve yetkili bayi sözleşmeleri, GREE Marka VRF – Ticari – Split cihazlarda firmamızın tam yetki almasını sağlamıştır. Bu sayede kurumsal ve bireysel müşterilerimizin mevcut cihazlarına hizmet vermenin yanı sıra, cihaz tedariki noktasında çözüm ortağı olmamızı sağlanmıştır.

Yenilikçi, çağa ayak uyduran ve sürekli kendini yenileyen firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına emin adımlarla serüvenine devam etmektedir.

 

 

Biz Aynı Dilden Konuşuyoruz

Biz Aynı Dilden Konuşuyoruz

Sizide memnun müşterilerimiz arasında görmek isteriz, bize ulaşmak için tıklayın.

 

Call Now Button