Merkezi Sistem Klima Bakım Onarım Servisi

Klima Servisi

Klima Kullanım Alanları Nelerdir?

Klima genel ifade ile kapalı alandaki havanın soğutulması, temizlenmesi ve sirkülasyonun yapılması ve havada bulunan nem oranının istenilen oranda tutulmasının sağlanması görevini yerine getiren cihazlardır. Bunlar özellikle evlerde ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Klimanın kullanımı konusunda etkili olduğu alanların bilinmesi için klimanın çeşitlerinin bilinmesi gerekmektedir. Klimaların başarılı bir şekilde bir alanda kullanılması için uygun olan çeşidinin kullanılması gerekmektedir. Bu sebeple de Klima Kullanım Alanları çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir diyebiliriz.

 

Servis Hizmetimiz 1 Yıl İşçilik ve Parça Garantilidir.

Klima Bakımının Sağlık için Önemi

Evlerde ve iş yerlerinde çok fazla kullanılmakta olan klimaların profesyonel bir şekilde bakımlarının yapılması iç alandaki havanın sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Bakımı yapılmayan klimalar iç alana verdiği havanın kokması ve bakteri üretmesi mümkün olabilmektedir. Bunun olmaması, havanın temiz ve solumaya müsait olması için klima bakımının özellikle sezon başlangıcında yapılmalıdır. Klima için bakım konusunun öneminin oldukça büyük olduğu için bu bakımların profesyonel firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu bakımların sorunsuz ve gerektiği gibi yapılması için özellikle marka konusunda uzman olan ve klimalar konusunda uzman olan firmalar ve teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Markalar ;

Klima servisi olarak Sanyo,General,Baymak,Sharp,Samui, Mitsubishi, Sigma, Demirdöküm,İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Midea,Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Rubenis, Goodman, Gree, Haier, Beko,Hicon, Vestel, High Life, Tronic, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Samsung, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için klima bakım, klima onarım, klima tamir,klima montaj hizmeti veriyoruz.

Servis hizmetimizden yararlanmak için, iletişim formunu kullanabilir yada 0216 370 36 32‘yi arayabilirsiniz.

Call Now Button