Bayramoğlu

Bayramoğlu Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Klima Mevsimsel Değil Her Dönem Kullanılabilir

Klimalar sadece 3 ya da 4 ay için kullanılıp daya sonra bir daha ki yaza kadar bekletilen cihazlar olmayıp, yaz kış kullanım için en uygun cihazlardan biridir. Klimaların soğuk hava veren ayarları kadar, iç mekandaki havayı istenilen dereceye kadar ısıtan ayarlaması yapılarak yaz kıç kullanılabilmesi, doğal olarak bakım sürelerinin de son derece hızlı yapılmasını gerekli kılar. Yazın kavurucu sıcakları altında iç mekanların her geçen sürede biraz daha bunaltıcı hale gelmesi ile düşen yaşam kalitesi kadar soğuk havalarda ortamın aşırı soğuması da aynı etkiyi gösterecektir. Dolayısıyla yaz kış kullanılan klimalar üzerine hassasiyet gösterilmesi gereken hassas cihazlardır.

Klima Seçimi Kadar Servis Kalitesi De Önemlidir

Klimayı almak elbette için çok büyük bir bölümünün tamamlanması anlamına gelse de asla yeterli olmaz. Klimanın kusursuz bir şekilde montajının yapılması da son derece önemli bir konudur. Bilinçsiz yapılan montajlar sonucu klimaların büyük zarar göreceği gibi, ekstra tamir masraflarına da neden olabileceği düşünerek bu konuda uzman olmayan kişilere montaj yaptırmaktan kaçınmak en doğru hareket olacaktır. Bayramoğlu Klima Servisi olarak bu güne kadar gerek montajını üstlendiğimiz klimalarda, gerekse tamir ve servis hizmeti verdiğimiz klimalarda hiçbir sorunla karşılaşmamış olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Güçlü Servis Desteği İle Her Zaman Tercihiniz Olacağız

Bayramoğlu Klima Servisi olarak, gerek servis ve bakım hizmetlerimizde gerekse işletmeye almış olduğumuz montajını üstlendiğimiz cihazlarda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmet vererek anında ve hızlı servisin en güzel örneklerini de vermekten gurur duyuyoruz.

Kombi Servisi         Klima Servisi            Chiller Servisi        

Diğer Yazılarımız

  1. Darıca kombi servisi
  2. Darıca kazan brülör servisi
  3. Darıca klima servisi
  4. Darıca beko klima servisi

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button