Tuzla

Tuzla Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Klima Bakım Servisi

Klimalar ilk bakışta kolay kurulup havayı isteğe göre ısıtıp soğutan cihazlar olarak algılansa da, gerçekte durum bundan oldukça farklıdır. Bu farklılık, iklimlendirme cihazlarının gelen hassas yapılarından kaynaklanmaktadır. Özellikle klimalar havayı çeken ve dışarı veren cihazlar oldukları için filtre temizliği klimalar için çok önemlidir. Bunun yanında iç mekanda bulunan cihaz ile dış ortama açık diğer ekipmanın arasındaki hortum ve bağlantı ekipmanlarının da kırık, yırtık olmaması sağlıklı bir çalışma için şarttır. Klima servisi tarafından yapılan kurulumlarda bu unsurlar her defasında tekrar tekrar söylenmesine ve kullanıcıların bu konularda uyarılmasına rağmen, klima arızalarının ana nedenleri arasında filtre sisteminin bakım eksikliği ve bağlantı hataları en çok dikkat çeken unsurlar olması düşündürücüdür. Klima bakımlarında bu konular en ince detayına kadar gözden geçirilmeli ve cihazın sağlıklı ve randımanlı çalışması için tüm ayarlarının yapılması gerekir.

Cihaz Bakımlarında Tanıdık Değil, Uzmanı Tercih Edin

Tuzla Klima Servisi olarak faaliyette bulunduğumuz süre içerisinde, müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti en uygun koşullarla ulaştırabilme gayreti içinde olduk. Bu gayretimizin karşılığını Tuzla ile sınırlı kalmaksızın çok uzak ilçelerden gelen servis talepleri, hatta yakın Komşu il Kocaeli’de pek çok firma tarafından profesyonel destek talepleri ile almaktayız. Onlar bize güvendi ve ne kadar doğru bir karar verdiklerini deneyerek gördüler. Siz de tanıdık ya da hatır karşılığında binlerce lira vererek sahip olduğunuz klimaları riske atmak istemiyorsanız, hobisi değil uzmanlığı klima servisi olan servisleri tercih edin.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Fiyatla Devam Eder

Tuzla Klima Servisi olarak hedefimiz en iyi hizmeti en uygun fiyata verirken, koşulsuz müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutmaktır. Bu nedenle, klima gazlarının tamamlanmasından, filtre bakımlarına, elektronik arızalardan mekanik unsurların yenilenmesine kadar bir klimanın geri kazanılmasında ya da sağlıklı çalışmasında gereken ne ise onu en hızlı şekilde yapma gayreti içinde olduk.

 

 

Diğer Yazılarımız

  1. Bayramoğlu kombi servisi
  2. Tuzla klima servisi
  3. Tuzla kazan brülör servisi
  4. Tuzla kombi servisi

1 Yorum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button