Tuzla

Tuzla Bosch Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Bosch Servisi
Bosch Servisi

                Günümüzde kombi alımında marka seçimi oldukça önemlidir. Türkiye’de kombi konusunda onlarca firma bulunmaktadır. Fakat bu markalar arasında en çok kullanılan markalar bir elin parmaklarını geçmemektedir. Uygun fiyata, sağlam makinelere sahip olmak isteyenler için ise Bosch marka kombiler önerilmektedir. Teknolojinin dev firmaları arasında yer alan Bosch, kombi konusunda da bir adım önde olmayı başarmaktadır.

                Tuzla Bosch Kombi Servisi olarak, Tuzlu ilçesi başta olmak üzere birçok bölgeye kombi servisi yapmaktayız. Ayrıca, ana markamız Bosch olmasına rağmen piyasadaki tüm markaların servis imkanlarına da sahibiz. Yapmanız gereken telefon hattımıza ulaşarak elemanlarımızla anlaşmanız olacaktır. Yaşadığınız kombi sorununa anında çözüm üretmekte, kombi bakımı işlemlerinizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

                Tuzla Bosch Kombi Bakımı çalışmalarımızı yaparken müşterilerimize bazı önerilerde de bulunmaktayız. Bu önerilerin başında seçilecek kombinin ne derece önemli olduğu gelmektedir. Markanın öneminden sonra evdeki ısı yalıtımına da değinmekteyiz. Çünkü, ısı yalıtımının derecesi ile kombi faturası arasında ters bir orantı vardır. Isı yalıtımınız yüksek ise, faturanız düşük olmaktadır. Yaptığımız genel önerilerden biri de kombilerde yapılan açılıp kapanma işlemleridir. Bu konu hakkında müşterilerimize çok dikkatli olmalarını, sık sık açma kapama işlemleri yapmamalarını ve kış aylarında özellikle kombi derecelerini ortalama 40 dereceye getirmelerini önermekteyiz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button