Tuzla

Tuzla Mitsubishi Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Tuzla Mitsubishi Servisi Hizmetinizde:

Evlerde ve işyerlerinde pek çok iş elektronik cihazlar kullanarak gerçekleştirilmektedir. İş için kullanılan elektronik cihazların dışında bir de zaruri gereçler olan fırın, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, su sebilleri, klimalar ve küçük ev aletleri vardır. Bu ürünler içinde klimalar pek çok alanın ortak ihtiyacı olarak kışın ısıtıcı yazın soğutucu nitelikli kullanılan klimatolojik cihazlardır. Pek çok yerde kullanılan klimaların diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi filtre ve sair ekipmanlarının temizliği için periyodik bakımının yapılması gerekmektedir. Periyodik bakım için bir servisten yardım almak gerekmektedir. Yine cihazların olası arızalarının giderilebilmesi için de servislere ihtiyaç duyulmaktadır. Büyük şehirlerde semtiniz için hizmet veren bir servis olmamamsı durumunda işiniz zorlaşır. Tuzla Mitsubishi servisi klima bakım ve onarım işlerinde başvurabilecekleri bir adres olarak onları uzaklara gitmekten kurtarmaktadır.


Her Sorunun Çözümü İçin Tuzla Mitsubishi Servisi:

Tuzla Mitsubishi Servisi klimanızın bakımı ve onarımında size yardımcı olur. Klima arızanız için uzaklara gitmeden Tuzla civarında sorunu çözmenize olanak verir. Bakım ve tamirat işlerinde adres oldukça önemlidir. Size uzak bir birimin sizinle ilgilenmeme olasılığı yüksektir. Söz konusu cihazın sürekli kullanıldığı düşünüldüğünde ilgilenilmeme durumu oldukça büyük bir sorun teşkil edecektir.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar ;

Klima servisi olarak Sanyo,General,Baymak,Sharp, Midea, Samui, Mitsubishi, Sigma, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Rubenis, Goodman, Gree, Haier, Beko,Hicon, High Life, Tronic, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Samsung, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

Servis hizmetimizden yararlanmak için, iletişim formunu kullanabilir yada 0216 370 36 32‘yi arayabilirsiniz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button