Tuzla

Tuzla Chiller Servisi – 0216 370 36 32

Chiller Bakım Servisi
Chiller Arıza Servisi

Tuzla Chiller Servisi Nerede Bulunmaktadır ?

İstanbul’un en güneyinde bulunan ilçe, Türkiye’nin en büyük tersanelerinin bulunduğun bir bölgedir. Dolayısıyla Chiller servisinin yoğun olarak faaliyet alanı bulduğu bir ilçedir.  Bu doğrultuda Tuzla Chiller Servisi firmalarının yoğun olarak faaliyetlerini gösterdiği bir bölge konumdadır. İlçede pek çok bölgede Atek Servis Soğutma Sistemlerinin teknik servisliğini üstlenen çok sayıda firma bulunmaktadır.

Tuzla Chiller Servisi Teknik Bilgileri

Hava soğutmalı ya da su soğutmalı Chiller ürünlerinin bakım, onarım, açma-kapama, ve kurulum gibi işlerini yapan firmalar, Chiller teknik servisleridir. Su ve hava soğutmalı Chiller cihazlarının havadar olmayan zeminlere kurulan bu sistemler, özellikle bodrum kazan dairesi gibi bölgelere kurulur. Pek çok sanayi ve endüstri şirketleri bu cihazları tercih etmektedir.

Tuzla Chiller Servisinin Hizmetleri

Tuzla Chiller Sevisi hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmaların pek çoğu, 7/24 esasına göre hizmet vermektedir. Servis hizmetinden yararlanmak isteyenlerin her zaman taleplerini karşılamak doğrultusunda çalışan bu teknik servisler profesyonel kadrolarıyla işlerinde uzman kişilerden oluşuyor. Chiller servisi hizmeti alacak kişi ya da kurumların iyi bir araştırma yapmış olmalarının alacakların hizmetin kalitesini belirliyor.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button