Tuzla

Tuzla Kazan-Brülör Servisi – 0216 370 36 32

Atek Kazan Servisi
Kazan Servisi

İstanbul Tuzla Kazan-Brülör Servisi

250 bin civarı nüfusuyla İstanbul Tuzla, bir tersane bölgesi ve Türkiye’de denizciliğin kalbinin attığı bir ilçedir. Atek Servis Tuzla Kazan-Brülör-Boyler-Hidrofor Servisi olarak, kurumsal servis ağımız, teknik ekip ve ekipmanımız ile Tuzla’daki bina ve işyerlerinin kazan-brülör sistemlerinin bakım işlemlerini yapıyor, arızalarını tamir ediyor ve her türlü yedek parça ihtiyacını karşılıyoruz.

Kazan-Brülör Bakımı Nasıl Yapılır?

Kazan daireleri ve brülörlerin düzenli olarak bakılması, bu sistemlerin verimli ve güvenli kullanımı için şarttır. Brülör memesi, meme püskürtme konisine zarar vermeyecek şekilde her hafta bir kez mazot ile temizlenmelidir. Elektrot uçlarının aynı şekilde mazotla, gerekiyorsa (katmanlar, tortular oluşmuşsa) zımparalanarak temizlenmesi gerekir. Ayrıca yakıt tankı ve çıkış filtrelerinin temizliği, ısı verimliliği açısından önemlidir.

Kazan-Brülör Sistemleri ve Arızalar

Piyasada yerli ve yabancı marka çok sayıda farklı kazan-brülör sistemi mevcut. Bu sistemlerin her biri farklı teknik özelliklere sahiptir. Kullanılan yakıt türüne göre bu sistemler katı yakıtlı brülörler, sıvı yakıtlı brülörler, gaz yakıtlı brülörler olmak üzere 3 ana gruba ayrılıyor. Kullanılan yakıtın parçalanma metodu bakımından ise, memeli brülörler, hava-buhar parçalamalı brülörler ve rotatif çanaklı brülörler gibi farklı kullanım alanları olan sistemler var. Tuzla Kazan-Brülör Servisi olarak, Tuzla’da her marka ve model kazan-brülör sisteminizin arızalarını süratle gideriyor, günlük, haftalık, aylık veya mevsimlik bakımlarını teknik ekip ve ekipmanımız ile itinayla gerçekleştiriyoruz.

Diğer Yazılarımız

  1. Bayramoğlu kombi servisi
  2. Bayramoğlu kazan brülör servisi
  3. Tuzla kazan brülör servisi
  4. Tuzla kombi servisi

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button