Kadıköy

Kadıköy Bosch Kombi Servisi – 0216 442 27 02

Bosch Servisi
Bosch Servisi

Isınma ihtiyacı dört mevsimi yaşayan ülkemizde önemli bir unsurdur. Bunun için teknolojinin de desteği ile yeni cihazlar, uygulamalar yapılmaktadır. Doğalgazın hayatımıza yerleşmesi ile birlikte, ısınma ihtiyacımızı da doğalgaz ile gidermekteyiz. Kombi sistemleri ile oluşturulan ısı sistemlerimiz sayesinde evlerimiz, iş yerlerimiz özellikle kışın sıcacık olmaktadır. Bunun için firmalar uzun yıllardır kıyasıya yarışmaktadır. Rekabet halindeki firmalardan bazıları ise bariz şekilde ön plana çıkmaktadır. Bosch markası da belirttiğimiz özelliktedir.

Kadıköy Bosch Kombi Servisi olarak uzun yıllardır kombi servisi alanında çalışmalar yapmış bir ekipten oluşmaktayız. Kadıköy ilçesi başta olmak üzere şehrin dört bir yanına servis imkanı tanıyan Kadıköy Bosch Kombi Servisi, sadece Bosch marka ürünlere hizmet vermek yerine diğer markaları da bünyesine katmayı başarmıştır. Eğer, kombi cihazınızda bir sorunla karşı karşıyaysanız hemen telefonlarımızdan bize ulaşabilir ve servis elemanı çağırabilirsiniz.

Bosch Kombi Arıza

Bosch Kombi Servisi

Kadıköy Bosch Kombi Bakımı yapmakta olan ekibimiz müşterileri için en doğru çözümü üretmeyi istemektedir. Bu yüzden de sık sık müşterilerine önerilerde bulunmaktadır. Kimi zaman ısı yalıtımlarını daha iyi yaparak tasarruf yapabileceklerini söylerken, kimi zaman da dekoratif anlamda kombinin nereye yerleşebileceğine dair fikirlerini belirtmektedir. Uyarı ve önerileri ile evleriniz artık daha iyi ısınacak ve ay sonu ödediğiniz fatura daha da hafifleyecek.

 

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button