Kadıköy

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi – 0216 370 36 32

kombi-servisi-onarımı
Vaillant Kombi Servisi

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi Çözümleri

Evlerin ısıtılması için kullanılan yöntemlerin en çevrecisi ve ekonomiği olan doğalgaz giderek yaygınlaşmakta ve tüm şehirlerimizde doğalgaz altyapısı hazırlanmaktadır. Çok uzun zamandır İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Kadıköy Doğalgaz ile ısınan bir lokasyondur. Bu sebeple yüzbinlerce doğalgaz abonesinin bulunduğu Kadıköy’de kombi bakımı ve tamiratı konusunda hizmet veren kaliteli servis firmalarına ihtiyaç vardır. Firmamız Kadıköy Vaillant kombi servisi çok uzun zamandır bu bölgede hizmet vermekte olan nitelikli bir servistir. Özellikle Vaillant kombi konusunda eğitim almış ve tüm Vaillant kombilerin en ince ayrıntısına kadar bakımlarını sağlayabilen geniş bir teknik ekibe sahibiz. Bu sayede çok uzun sürede tamir edilmesi gereken arıza durumlarında dahi en hızlı sonucu almaktayız.

Vaillant Logo

Vaillant Kombi Logo

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi Kurulum ve Montaj Hizmetleri

Uzun yıllardır sektörde güvenin adı olan Kadıköy Vaillant kombi servisi olarak kombiye dair her sahada en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz. Bu hizmetler arasında kombinin satın alındıktan sonra kurulumu ve montajı da bulunmaktadır. Kombi kurulumu ve montajı oldukça hassasiyet ve bilgi gerektiren bir uygulamadır. Çünkü yanlış bir kurulum veya montaj hem hayati ve sağlık tehlikeleri ortaya çıkaracak hem de ısınma noktasında bir takım sorunlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır. Bu sebeple eviniz veya işyerinizde kombi kullanmak istediğinizde bizden kurulum ve montaj desteği alabilirsiniz. Bu şekilde kombinin kurulacak olduğu binada en uygun yer tespit edilip kombi kurulumu gerçekleştirilmektedir. Kurulumun yanı sıra kombiye dair tüm bakım hizmetleri de yine servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kombiler doğalgazla çalıştığımdan dolayı periyodik olarak ciddi bakımı gereken cihazlardır. Aksi takdirde ortaya bir takım yangın ve zehirlenme tehlikelerini çıkması kaçınılmazdır. Bu açılardan değerlendirildiğinde oldukça hassas olan kombi bakımı ancak profesyonel bir teknik servis tarafından yapılmaktadır ki firmamız bu konuda bir marka değer olarak güven vermektedir. Bakım konusunda sunmuş olduğumuz hizmetler kombi atık gaz temizlenmesi tesisattaki tüm filtrelerin temizlenip bakımının yapılması yanma parçalarının gözden geçirilip temizlenmesi ateşleme ünitesine dair ortaya çıkan tortuların giderilmesi olmaktadır. Ayrıca bakım sırasında ömrü dolmuş olan parçalar da yine teknik servisimiz tarafından değiştirilmektedir. Bu konuda da en iyi fiyat garantisini veren servisimiz tamamen orijinal parça kullanmakta ve kombilerin ömrünü uzatmaktadır. En uygun bakım vakti kış başlamadan sonbahardır. Bu sebeple kıştan önce bakım talebinde bulunmak sizler için çok daha sağlıklı olacaktır. Tüm bu bakım ve montaj hizmetlerini ek olarak arızalarda tamirat imkânı da sunmaktayız. Bu gibi hallerde yerinde tamir imkânı yoksa servisimize getirdiğimiz kombiler özenle incelenip detaylı bir testten geçirilmektedir. Tamiratı sırasında parça değişimi ve onarılması yapılıp faturalandırılır. Çünkü sunduğumuz tüm hizmetler garantilidir.

En Ekonomik Fiyatlar İçin Kadıköy Vaillant Kombi Servisi

Sürekli olarak periyodik bakımı yapılması gereken kombiler tamirat ve montaj hizmetleri de Kadıköy Vaillant kombi servisi tarafından en ekonomik fiyatlarla yerine getirilmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button