Kadıköy

Sahrayıcedit Arçelik Klima Servisi – 370 36 32

Klima Servis
Klima Servisi

Sahrayıcedit Arçelik Klima Servisi İle Onarım

Klimaların yaz aylarında serinlemek için çok kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle çok sıcak olan dönemlerde klimalara fazla yüklenilmesi mümkün olabilmektedir. Elektrik ile çalışan bu cihazların aldıkları elektriklerde belirli dalgalanmaların olması ve sıcak günlerde fazla derecede çalışmaları sorunlar yaşamasını sağlayabilmektedir. Arızaları durumunda Sahrayı Cedit Arçelik Klima Servisi olarak klimalar konusunda uzman olan ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Klimaların genel işleyişi ve olası tüm arızaları konusunda eğitimli ve bilgili olan ekibimiz klimanın yaşadığı arızanın kaynağını kısa sürede tespit edebilmektedir. Bu şekilde gerekli olan onarım işlemlerinin de kısa sürede yapılabilmesi mümkün olacaktır.

Klima Servisinde Yılların Tecrübesi  ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Arçelik Klima Bakımı ve Onarımı İşlemleri

Arızalanan klimaların Sahrayı Cedit civarın hizmet vermekte olan servisimiz tarafından kısa sürede onarılması ve bunun uygun maliyetler ile yapılması mümkündür. Farklı sebepler ile arızalanan klimaların eskisi gibi verimli şekilde çalışabilmesi için gerekli tüm işlemler servisimizin çalışanları tarafından sağlanmaktadır. Onarımlarda değişmesi gereken parçaların orijinal parçalar ile değişimleri yapılacak ve bu konuda gerekli garantiler sunulacaktır. Sahrayı Cedit Arçelik Klima Servisi olarak ayrıca klima bakım işlemlerinin de yapılması mümkündür. Klimaların kurulması ve yer değiştirilmesi gibi işlemler konusunda da firmamız sizlere hizmet sunabilmektedir. Arçelik klimalar konusunda yapılacak tüm işlemler firmamız tarafından başarılı olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemler için ekibimiz kısa sürede sizlerin verdiği Sahrayı Ceditte bulunan adreslerine gelecek ve işlemleri yapacaktır.

Sahrayıcedit Arçelik Klima Bakım İşlemleri

Klimaların düzenli olarak bakımlarının sağlanması oldukça önemlidir. Bu işlemlerin belirli zamanlarda aksatılmadan yapılması önemlidir. Bu bakımlar klimanın sorunsuz ve verimli çalışmasının sağlanması yanında temiz bir havanın içeriye gönderilmesi ve kapalı alan içerisinde insan sağlı açısından sorun yaratmayacak havanın bulunmasını da sağlamaktadır. Sahrayıcedit Arçelik Klima Servisi olarak klima bakım işlemlerini olduk büyük bir titizlikle yapmaktayız. Genel olarak sistemin çalışması konusunda gerekli donanımlar ile ölçümler ve kontroller yapılmaktadır. Bunun yanında temizleme işlemleri de gerekli donanımlar kullanılarak kısa sürede tamamlanmaktadır. Klima ve motor kısımları başarılı bir şekilde kontrol edilerek verimli çalışır şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar ; 

Sahrayıcedit Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button