Kadıköy

Kadıköy DemirDöküm Kombi Servisi – 442 27 02

DemirDökümLogo
DemirDökümLogo

Kombi kullanımı zamanın ilerlemesi ile daha fazla arttı. Özellikle ülkemizde doğalgazın hayatımıza dahil olması ile birlikte kombilerdeki artış aynı oranda gerçekleşmektedir. Marka seçiminde ise ön planda olan marka kuşkusuz DemirDöküm olmaktadır.  Yılların tecrübesiyle özellikle ısıtma alanında ürünler ortaya koyan firma, kombi modelleri ile hem uygun fiyat hem de sağlam makineler üretmektedir.

Kadıköy DemirDöküm Kombi Servisi  uzman elemanlarımız ile bu markanın kombi bakımı onarım işlemlerini müşterilerimiz için gerçekleştirmekteyiz. Kadıköy ilçesi ön planda olmak üzere birçok bölgeye servis imkanı tanıyan ekibimiz, sorunlarınıza uzman çözümler üretmektedir. Kadıköy ve çevresinde iseniz ofisimize gelerek veya telefon numaralarımızdan bize ulaşarak servis imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. DemirDöküm marka kombilerin yanında diğer markalarında işlemlerini rahatlıkla yerine getirebilmekteyiz.

Kadıköy DemirDöküm Kombi Bakımı olarak sizlere önerdiğimiz ve önermeye devam ettiğimiz modelimiz DemirDöküm  Calora 24 Kw Kombi olmaktadır. Maksimum verimi ile bizlerden tam not almayı başaran modelin maksimum verimi %91’leri bulmaktadır. Doğalgaz veyahut LPG ile kullanabileceğiniz cihaz yüksek güç modülasyon oranına da sahiptir. Ateşleme sistemi için kullanılan yapı çift elektrotlu ateşleme sistemidir. Çift eşanjörlü olarak çalışan makinenin on dört adet farklı emniyet sistemi bulunmaktadır. Arıza teşhis sistemi ile tam koruma sağlayan modelin 3 yıl firmadan gelen garanti süresi de bulunmaktadır. Uygun fiyata yüksek kalitede ürün arayanlar için kombi servisimiz sizlere bu modeli önermektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button