Ümraniye

Ümraniye Klima Servisi | 0216 370 36 32

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Ümraniye Klima Servisi olarak klima servisi hizmetleri konusunda İstanbul ve çevresinde bilinen ve alanında uzman en iyi klima montaj ve bakım servisiyiz. Klimalarınızda oluşabilecek tüm arıza bakım ve montaj işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Klima Servisinde Yılların Tecrübesi ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Servis Hizmetimiz 1 Yıl Yedek Parça ve İşçilik Garantilidir.

Ümraniye Klima Servisi Teknik Bilgiler

Klimalar, insanların yaşamına teknolojik gelişmelerden sonra girmiş bir cihazdır. Klima havayı soğutan, ısıtan ve temizleyen bir cihaz olarak tasarlanmıştır.  Klimalar; evler, arabalar, işyerleri ve insanların bulunduğu pek çok mekanda kullanılır.  Klima sistemi ilk olarak bir kağıt fabrikasında nemli olan kağıt rulolarının bozulmaması için nem kontrol amacıyla kullanılmaya başlamıştır. Daha sonra geliştirilerek günümüzdeki klimaya ulaşılmıştır. Belli bir basınç altındaki sıvının istenilen sıcaklıkta buharlaşması ve buharlaşan sıvının buhardan tekrar sıvıya dönüştürülmesi sistemi klimanın temel sistemidir. Bu sistem insanların bulunduğu ortamları yazın soğutur, kışın ısıtır. Ayrıca dondurma ve soğutma sistemlerinde de klima kullanılır. Klimanın teknik tüm işleri soğutma ve iklimlendirme elemanları tarafından yapılmaktadır. İşlerinde uzman bu kişiler klimanın teknik tüm detaylarıyla ilgilenmektedirler.

Ümraniye Klima Servisinin Hizmetleri

Klimayla ilgili montaj ve teknik bakım, işinde uzman olan soğutma ve iklimlendirme elemanları tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ümraniye Klima Servisi bu konuda profesyonel ekibiyle işlerini en güzel şekilde yerine getirmekte ve müşteriye anında hizmet götürmektedir. Klimanın montajı ve bakımıyla ilgili her türlü başvuruyu anında değerlendirip müşterinin isteklerini yerine getirmektedirler.

Hizmet Verdiğimiz Markalar Başlıca ;

Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için klima bakım, klima onarım, klima tamir,klima montaj hizmeti veriyoruz.

Servis Hizmetimizden Faydalanmak ve Servis Talebinde Bulunmak için 0216 370 36 32‘yi Arayabilirsiniz.

 

1 Yorum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button