Ümraniye

Ümraniye Bosch Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Bosch Servisi
Bosch Servisi

Marmara Bölgesi’nin incilerinden birisi olan Ümraniye, yüksek nüfuslu bir merkezimizdir. Bu bölgenin ısıtma ihtiyacı da doğalgaz ile karşılanmaktadır. Doğalgazın ısıtmada kullanılması ile birlikte kombi kullanımı da artmaktadır. Ümraniye’de kombi bakımı adına birçok firma hizmet vermektedir.

Ümraniye Bosch Kombi Servisi olarak, bu firmalar arasından sıyrılarak sizlere en iyi imkanları tanımak için gece gündüz çalışmaktayız. Kombi ile ilgili her türlü sorunda ulaşabileceğiniz nadir adreslerden biri olan firmamız, Bosch marka ürünlerin servisini üstlenmektedir. Sadece bu marka değil, birçok marka için de bakım ve servis yapmaktayız. Bizlere gerek telefon ile gerekse ofisimize gelerek ulaşabilir, sorunlarınıza çözüm getirebilirsiniz.

Ümraniye Bosch Kombi Bakımı yapan elemanlarımız, gittikleri evlerde kullanıcılara birçok öneride de bulunmaktadır. Bu öneriler temel, genel öneriler olsa da uyulduğunda özellikle tasarruf konusunda ciddi sonuçlar doğurmaktadır. Önerilerden ilki kullanılan kombinin markasıdır. Fiyat uygun olsun diye kalitesiz kombi almak isteyenlere yaptığımız bu tavsiyede ilk olarak Bosch markasının en iyi ürünlerini tanıtmaktayız ve bu ürünleri tercih ederlerse ne gibi getirilerin olacağını anlatmaktayız. Marka, model tavsiyemizin yanında ısı yalıtımına da önem verilmesi gerektiğinin altını çizmekteyiz. Isı yalıtımı sayesinde kombiye duyulan ihtiyaç azalmakta ve haliyle faturamıza yansıyan bedel azalmaktadır. Dış cephe ve iç cephede ısı yalıtımı yaparak, camlarımız için gerekli malzemelerle yalıtım yaparak faturamızı düşürebilirsiniz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button