Ümraniye

Ümraniye Beko Klima Servisi | 0216 442 27 02

Atek Beko Klima Gaz Şarjı
Atek Beko Klima Montajı

Beko Klima Kullanım Prosedürleri

Ümraniye İstanbul’un hızlı kentleşen ilçelerinden birisidir. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla da birçok yer hizmet vermeye başlamıştır. Beko klima servisi de bunlardan birisidir. Kendine göre oldukça kolay bir şekilde kullanımı olan bu klimalar usta bir firmadan imal edilmektedirler.

Beko klimalar ayrıca bir kumandaya sahip olurlar. Buna göre de istenilen mod ayarlanır. Klima nerede kullanılacaksa ona uygun seçilmelidir. Yani mekanın ihtiyacından küçük olarak seçilen klima verimli soğutma yapmayabilir. Ayrıca kompresörü sürekli devrede tutmaya çalışır. Bunun sonucunda da enerji sarfiyatı artar. Büyük mekanlarda da tam tersi durum geçerlidir.

Beko Klima Arızaları Nelerdir?

Klimalar kimi zaman arızalar göstermektedirler. Bunlarla da ilgili servisler ilgilenmektedir. Olabilecek birçok klima arızlarından bahsedebilmek mümkündür. Bunlar; yeterince soğutma yapmaması, sesli çalışması, uzaktan kumandayla çalışmıyorsa, zaman ayarı çalışmaması gibi sebeplerdir.

Beko Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Ümraniye Beko klima servisi kalite çerçevesinde klima bakımı yapmaktadır. Müşteriler genellikle hava filtrelerinin temizlenmesini isterler. Ayrıca belirli periyotlardaki bakımları talep ederler. Klima hava filtrelerinin temizlenmesinde belirli hususlara dikkat edilmelidir.

  • Filtreler musluk altında yıkanarak ya da elektrik süpürgesiyle temizlenebilirler.
  • Filtreler çitilenmemelidirler.
  • Güneşte kurutma işlemi yapılmamalıdır.
  • Asılarak kurutma yapılmaması gerekir.
  • Klima da asla filtresiz çalıştırılmamalıdır.

Genel olarak temizlik bu şekilde yapılmaktadır. Ayrıca klima bakımı da yapılarak uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button