Pendik

Pendik Eca Kombi Servisi – 0216 442 27 02

Eca Kombi Servisi
Çekmeköy Eca Kombi Servis

Pendik Kombi Servisi İle Güvenilir Hizmet!

İstanbul ülkemizin en fazla tarihi ve doğal güzelliğe sahip şehirleri arasında en güzeli olarak anılmaktadır. İstanbul içerisinde de Pendik en köklü tarihe sahip yerleşim yerlerinden birisidir. Pendik ile ilgili yerleşim bilgileri çok eski dönemlere kadar gitmektedir. Pendik, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan yoğun bir yerleşim alandır. Pendik ilçesinin sahil kesimleri özellikle gezip dolaşılabilecek pek çok güzel alana sahiptir. Pendik ilçesinin etrafında Kartal, Sultanbeyli ve Tuzla yer almaktadır. Ayrıca Pendik ilçesi Sabiha Gökçen Havaalanı ve İstanbul Park yarış pistine ev sahipliği yapmaktadır. Bu özellikleri ile Pendik sürekli olarak artan bir değer trendine sahip bir ilçe olarak görülmektedir. Pendik Eca kombi servisi, Pendik ve çevresinde her türlü kombi tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Üstelik marka veya model ayrımı olmadan tüm kombi çeşitleri için hizmet verilmektedir.

Eca Kombiler ve Kombi Servisleri

Eca markası ülkemizin en köklü ısıtma, soğutma sistemleri ve yapı malzemeleri üretmekte olan işletmesidir. Eca, marka olarak 1957 yılında üretimlerine başlamıştır. İlk olarak üretim sisteminde sadece yapı malzemeleri, armatürler ve banyo malzemeleri üretimi yapılmaktaydı. Bu üretim sistemine Manisa’dan başlayarak tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Günümüzde bu üretimlerine ek olarak ısıtma ve soğutma sistemleri üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Bu sistemler içerisinde doğalgaz sistemleri, klimalar ve özellikle kombiler dikkat çekmektedir. Eca kombiler yoğuşmalı ve konvansiyonel olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Yoğuşmalı kombiler genel olarak hem lpg hem de doğalgaz ile çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Üzerinde bulunan lcd ekran sayesinde kombinin bilgileri görülebilmekte ve yapılması istenilen değişiklikler kolaylıkla yapılmaktadır. Eca kombi sistemleri çift eşanjörlü yapısı ile yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kombilerin içerisinde bulunan ondan fazla güvenlik noktası ile kullanıcılarına güven vermektedir. Pendik Eca kombi servisi ile Eca kombilerinizin bakım ve arıza işlemleri güvenilir ekip ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hızlı ve Garantili Eca Kombi Servisi

Kombiler, kalorifer ile ısınan evlerde en önemli elektrikli aletler arasında yer almaktadır. Kombilerin bu kadar değerli olmasını sağlayan ise kombinin kalorifer sistemi için en önemli cihaz olarak kullanılmasıdır. Kombiler ile kalorifer sistemi içerisini sıcak su pompalanmaktadır. Kombi içerisinde ısıtılmakta olan su, belirli sıcaklığa ulaştığında kombi yardımı ile evlerin diğer odalarına pompalanmakta ve ortamlar ısıtılmaktadır. Kombilerin bu özelliğinin yanı sıra evlerde sıcak su ihtiyacını da karşılayıcı özelliği de bulunmaktadır. Kombiler mutfak ve banyolar için gerekli olan sıcak kullanım suyunu sağlamaktadır.  Bu suların ısıtılarak istenilen bölgeye ulaştırılması için yine kombiler kullanılmaktadır. Bu kadar öneme sahip olan kombilerin arıza yapmaması önem taşımaktadır. Bu sebeple de kombilerin bakımları aksatılmamalıdır. Muhtemel arıza durumunda ise Pendik Eca kombi servisi ile tüm arıza ve sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Pendik ve çevresinde başta Eca markası olmak üzere tüm marka ve modellerde olan kombiler için bakım ve onarım hizmeti sunulmaktadır. Kombi tamiri konusunda sahip olunan tecrübe ile işlemler hızlı ve garantili olarak sağlanmaktadır. Kombi ile ilgili yaşamanız muhtemel tüm sorunları Pendik Eca kombi servisi ile hızlı ve garantili bir şekilde çözmeniz mümkündür.

Pendik Eca Kombi Yetkili Servisi Tel : 444 0 322

1 Yorum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button