Pendik

Pendik Baymak Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Baymak Hata Arıza Kodları Çözümü
Baymak Hata Arıza Kodları

Pendik Baymak Kombi Servisi

Pendik ilçesinde bulunan Pendik Baymak Kombi Servisi ürünlerin kullanım ömrü süresince, sürekliliği, güvenirliliği, verilen servis hizmetinin kalitesi, uzman servis teknisyenleri, yaygın servis ağı, yedek parça garantisi hizmetleri ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Tüketiciden tüketiciye değişen ihtiyaçlara ve taleplere göre, günün şartlarına uygun olarak en kısa ve en hızlı sürede tüketicilere cevap vermekteyiz. Sahip olduğumuz teknik donanım ve alt yapı kapsamında haftanın tüm günleri 7/24 saat kesintisiz çağrı merkezimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yedek parça, teknik donanım, güler yüzlü hizmet, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri, işçilik garantisi, uzman ekip ile üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Müşterilere en hızlı ve en kısa sürede cevap verilmektedir.  Ayrıca Yetkili Teknik Servis tarafından uygulanan “Bakım Sözleşmesi” ve ‘’Kombi Ek Garanti Paketleri” kampanyaları sayesinde, tüketicilerin satın aldıkları cihazlardan uzun yıllar boyunca faydalanmaları, minimum yakıt enerji sarfiyatıyla ve en uygun maliyetlerle, maksimum fayda sağlamak hedeflenmektedir.

Kombi Bakımı

Kombi Arıza

Baymak Kombi Çeşitleri ve Kullanımları

Baymak yoğuşmalı kombiler, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmişlerdir. Bu cihazlar, atmosferik basınçta kaynama sıcaklığının altında su ısıtmak için tasarlanmıştır. Çıkış gücüne ve performansına uygun olan merkezi ısıtma tesisatı ile kullanım suyu sistemine bağlanmalıdır. Pendik Baymak Kombi Servisi hassaslık gerektiren kombi montajını profesyonel elemanlarına yaptırmaktadır. Böylece olası bir montaj sorununun önüne geçilmektedir. Montaj öncesi belirli kontroller yapılmaktadır. Bunlar;

  • Kombinin, sağlanan mevcut gaz ve gaz tesisatı ile kullanılacak şekilde olduğundan emin olunur.
  • Baca başlığının ve başlığın tıkalı olmadığı kontrol edilmektedir.
  • Mevcut bulunan bacalara bağlantı yapılacağı durumlarda temizliklerine dikkat edilmektedir.
  • Tüm tesisat boruları içlerinde yabancı maddeler kalmayacak şekilde temizlenmektedir.

Baymak hermetik kombi montajı montaj elemanı tarafından yapılmaktadır. Kombinizin verimli bir şekilde çalışabilmesi ve garanti kapsamı dışında kalmaması için belirli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Bunlar;

  • Kullanım suyu devresi
  • Isıtma devresidir.

Kombilerin ilk çalıştırma evreleri mutlaka teknik servis tarafından yapılmaktadır. Çalışma öncesinde aşağıdaki talimatlar mutlaka yerine getirilmelidir.

  • Montajın kanun ve yönetmeliklere uygunluğu
  • Cihaz parametreleri ile su, elektrik ve gaz sistemlerinin cihaza uygunluğu
  • Cihazın topraklama bağlantısına ve enerji beslemesi bağlantısına uyumu

Bu şartlar sağlandığı sürece kombiler garanti kapsamı içinde kalacaktır. Cihazların doğru çalışması için, enerji beslemesinin sağlanması ve gaz vanasının açılması gerekmektedir.

Pendik Baymak Kombi Servisi İle Kombi Bakımı

Bu cihazların minimum kullanım ömrü 15 yıldır ve T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca belirlenmiştir. İlgili yasa gereğince satıcı ve üretici firmalar bu süre zarfında cihazların işlevlerini yerine getirebilmeleri için gerekli olabilecek yedek parçaları bulundurma ve cihaz servisi sağlamak zorundadır. Pendik Baymak Kombi Servisi olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Cihazların çalışma emniyetini ve verimini korumak için her çalışma periyodu sonunda servis tarafından kontrol edilmelidir. Dikkatli ve düzenli servis hizmeti, sistemin ekonomik bir şekilde kullanımını sağlamaktadır. Cihazın temizliğini yapmadan önce elektrik beslemesini mutlaka kesiniz. Cihazın dış kaplamasını aşındırıcı, kolay parlayan veya agresif temizlik ürünleri ile temizlemeyiniz. Servis tarafından yapılan işlemler (bakım, onarım, parça değişimi vb.) zorunlu hallerin dışında, cihazın bulunduğu mekanda ve cihazın normal çalışma şartlarında yapılacaktır. İşlemler ardında cihazda herhangi bir sorun oluşmaması için tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button