Pendik

Pendik Bosch Kombi Servisi – 370 36 32

Kombi Bakımı
Kombi Arıza

Pendik Bosch Kombi Servisi ve Modern Hizmet

Soğuk geçen kış günlerinde birçoğumuz için ev içindeki eşyaların en önemlisi kombiler olmaktadır. Doğalgazdan enerji ve ısı elde etmeye yarayan kombiler yarı ve tam yoğuşmalı olarak üretilmektedir. Son teknoloji ile üretilen bu kombiler neredeyse bütün kış boyu çalışmakta bu sebeple de zaman zaman arızalar çıkartabilmektedir. Ayrıca insan sağlığı ve hayatı açısından periyodik bakımları da çok önemli olmaktadır. İşte tüm bu alanlarda İstanbul’un güzel semti Pendik’te hizmet vermekte olan servisimiz sizlerin yanındadır. Çok uzun zamandır Pendik Bosch kombi servisi olarak bu lokasyonda hizmet vermekte ve Bosch kullanıcılarına servis fırsatı sunmaktayız. Bosch kombiler alanında eğitim almış ve tüm teknik detayları hâkim olan teknik ekibimizle sunduğumuz servis hizmetlerimiz oldukça beğenilmektedir.

Bosch Kombi Logo

Bosch Kombi Logo

Pendik Bosch Kombi Servisi ve Yerinde Servis Hizmeti

Firmamız herhangi bir arıza durumunda veya bakım talebinde siz değerli kullanıcılarına yerinde teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Bunun için yapılması gereken bir telefon veya internet üstünden atılacak mail vasıtasıyla bize ulaşmaktır. Gerekli bilgiler elde edildikten sonra en kısa zamanda evinize veya ofisinize gelerek kombinizin bakımı ve tamiratı yerinde yapılmaktadır. Bu hizmet sayesinde büyük bir zaman tasarrufu sağlayan siz değerli kullanıcılarımız soğuk kış günlerinde de üşümeyeceksiniz. Bununla birlikte teknik servisimiz kombilerin ihtiyacı olan her türlü bakımı size sunabilmektedir. Kış aylarından önce bizimle irtibata geçtiğinizde Bosch kombileriniz en hassas küçük parçaların temizlenmesinden filtrenin temizliğine kadar tüm parçalar ile gözden geçirilmiş olacak. Eğer kullanım ömrü dolmuş veya yıpranmış olan bir parça varsa teknik ekibimiz tarafından orijinal Bosch yedek parça ile yenilenecektir. Pendik Bosch kombi servisi olarak tamamen garantili ve orijinal yedek parça kullanmaktayız. Bununla birlikte arıza durumlarında da 24 saat hizmet verebilen firmamız en hızlı ve kaliteli tamirat çözümünü sunacaktır. Yerinde hizmet imkânı ile tamiri yapılabilen kombiler evinizde ve işyerinizde onarılıp tekrar çalışır hale getirilmektedir. Eğer durum biraz daha ciddi ise sökülüp servis binamızda onarılan kombilerinin yeniden montajları yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz garantili ve faturalıdır ki herhangi bir sorun anında hak talep edebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar İçin Pendik Bosch Kombi Servisi

Tamirattan bakıma montajdan yedek parçaya kadar tüm bu hizmetleri Pendik Bosch kombi servisi olarak oldukça uygun fiyatlara sunmaktayız. Her bütçeye uygun olarak sunduğumuz bu hizmetler yüz güldüren ve müşteri memnuniyeti odaklı olan çalışmalardır.

 

Kombi Servisi         Klima Servisi            Chiller Servisi        

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button