Pendik

Pendik Kombi Servisi

Soğuk kış aylarının gelmesi ile aklımıza gelen ilk şey Kombi. Evleriniz de bulunan kombiler doğalgazın yanması ile birlikte açığa çıkan ısıyı suya transfer ederek çalışırlar. Bu durum her zaman için tehlike arz eder.

Kombi devreye alma işlemlerini profesyonel bir firma tarafından hizmet alarak gerçekleştirmeniz bu riskleri her zaman en aza indirgeyecektir. Atek iklimlendirme olarak kombilerinizin devreye alma işlemlerini ve arıza bakım onarım işlemlerini Mesleki yeterlilik sertifikalarını almış personellerimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz.

Kombi devreye alma işlemleri esnasında özellikle, pendik bölgesinde yaşanan yüksek gaz basınç durumlarında, gaz valfi modülasyon işlemleri yapılmaktadır. Bu işlem size hem düşük tüketim hem de emniyet sağlayacaktır.

Kombinizin petek dönüş borusunda bulunan su filtre temizliği kombinizin düşük devirde su sirküle etmesine yol açmaktadır. Doğru ısıtma için ısıtılmış suyun doğru devirde sistemde sirküle olması gerekmektedir.

Kombinizin tüm ayarlarının ve bakımlarının yapılması için Atek iklimlendirme çağrı merkezine ulaşarak kayıt oluşturabilirsiniz. Hızlı müdahale politikamız ile aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button