Pendik

Pendik Petek Temizleme – 0216 442 27 02

petek-temizligi
Termal Isı Ölçer

Isı Tasarrufu İçin Petek Temizliği

Evlerin ya da diğer tür konutların ısınmasında en çok tercih edilen yöntemlerden biri kalorifer sistemleridir. Bu kalorifer sistemleri ısıtma işlemini radyatör ya da diğer adı ile petek içindeki borulardan sıcak su geçirerek yapar. Devirdaim halinde olması yani içindeki suyun sürekli dolaşım içinde olması zamanla bu suyun saflığını kaybetmesine ve kirlenerek peteklere zarar vermeye başlamasına neden olur. Bu nedenle kalorifer sistemlerinin ve peteklerin belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Profesyonel olarak Pendik petek temizleme hizmeti veren şirketimizde, her türden kalorifer sistemleri için bakım, onarım ve petek temizliği hizmetlerini sunuyoruz. Temizlenen petekler daha az yakıt kullanarak daha çok ısı vermeye başlayacağı için ısı tasarrufu sağlanmış olur.

Petek Nasıl Temizlenir ?

Petek Temizleme Animasyon

Hem Bütçe Hem De Doğa İçin Enerji Tasarrufu

Kaloriferlerde kullanılan radyatörlerin ya da halk arasında kullanılan adıyla peteklerin zamanla eskimesi ve kirlenmesi, kaloriferin verimini düşürerek çalışması için normalden daha fazla enerjiye ihtiyacı olmasına neden olur. Durum böyle olunca hem fazla yakıt kullanımından dolayı ısınmanın maliyeti artarak aile bütçesine zarar verecektir hem de yakıt tüketimindeki artış doğal kaynakları kirleterek küresel ısınmanın etkilerin arttıracaktır. Bu sorunları engellemek ya da etkilerini en aza indirmek için düzenli aralıklarla kalorifer bakımının ve petek temizliğinin yapılması gerekir. Biz İstanbul’da özellikle Pendik’te Pendik Petek Temizliği konusunda yardıma ihtiyacı olanların hizmetindeyiz. Bu sayede hem paradan tasarruf edebilirsiniz hem de doğal kaynakların korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

Daha Verimli Isınma İçin  En Az 3 Yılda  Bir Kez Petek Temizliği

İstanbul Pendik’te merkezi bulunan ve Pendik petek temizliği hizmetleri sunan kurumumuzda, kalorifer sistemlerinizi evinizde bir zarara sebep olmadan ve petekleri yerinden çıkarmadan temizliğini yapıyoruz. Temizleme işleminden sonra ısınma masraflarınızda ciddi bir oranda düşüş görebilirsiniz. Bu nedenle yıl içinde en az bir kere kaloriferlerin petek temizliğinin yapılmasını öneriyoruz. Peteklerdeki su değişmeden sürekli kullanıldığı için zamanla kirlenir. Tıpkı eskiden kullanılan sobaların borularının zaman içerisinde kurumla dolarak tıkanması gibi kalorifer peteklerindeki borular da bu kirli sular nedeniyle tıkanabilir. Bu sebepten dolayı kalorifer bakımının göz ardı edilmemesi gerekir.

Kombi Servisi         Klima Servisi            Chiller Servisi        

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button