Pendik

Pendik Ferroli Kombi Servisi – 0216 442 27 02

Kombi Arıza
Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi Olarak Garantili Servis Hizmetinin Keyfini Çıkarın!

Pendik ilçesi ve çevresi için Ferroli kombi ve diğer marka ve model kombilerin bakım ve onarım işlemleri Pendik Ferroli kombi servisi ile garantili ve güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ferroli Markası ve Kombileri

Ferroli markası Dünya’nın en önde gelen ısıtma ve soğutma sistemleri üreticisidir. 1950’li yıllarda kurulmuş olan Ferroli faaliyetlerine İtalya’da başlamıştır. Ferroli markası olarak tüm dünya üzerinde binlerce ev ve iş yerinde ısıtma ve soğutma sistemleri ile hizmet vermektedir. Ülkemizde Ferroli markasının 1989 yılında gerçekleşmektedir. Bu yıldan itibaren sürekli olarak büyüyen ve gelişen marka İstanbul’da bulunan üretim tesisleri ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ferroli marka olarak gerçekleştirmiş olduğu üretimlerde enerji verimliliği konusunda büyük aşamalar kaydetmektedir. Dünya üzerinde bu konuda diğer markalar arasında başarıları ile dikkat çekmektedir. Ferroli markası ısıtma sistemleri arasında kombiler ile çok farklı ürün yelpazesine sahiptir. Ferroli kombiler iki alt gruba ayrılmaktadır. Birincisi yoğunlaşması kombiler ikincisi ise konvansiyonel kombilerdir. Yoğuşmalı kombiler dayanıklılık ve enerji verimliliği konusunda oldukça başarılı ürünlerdir. Doğalgaz ve lpg gaz kullanımına uygun kompakt bir tasarıma sahiptir. Sahip olduğu on dört güvenlik sistemi ile güvenlik konusunda son derece etkili sistemlere sahiptir. Konvansiyonel kombi çeşitleri ise özellikle ateşleme sistemleri ile dikkat çekmektedir. Pendik Ferroli kombi servisi ile bakım ve onarımı gerçekleştirilebilen konvansiyonel kombiler sessiz çalışma özelliği, dayanıklılığı ve emniyet özellikleri ile uzun süre güvenle kullanılabilecek özelliklerde üretilmektedir.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Garantili Ferroli Kombi Servisi

Kombiler evlerimiz ve iş yerlerimizin özellikle kış aylarının en çok kullanılan makineleridir. Kış ayları soğuk geçen bir ülke olarak bazı dönemlerde yirmi dört saat kombilerin çalışır durumda olduğu bilinmektedir. Bu sebeple de kombi sistemleri büyük öneme sahiptir. Kombilerin bu önemli konumları sebebi ile sürekli olarak çalışır halde tutulması önem taşımaktadır. Bunu sağlamanın en önemli yolu ise periyodik bakımlarının yapılmasıdır. Pendik Ferroli kombi servisi ile her marka ve modelde olan kombilerinizi bakımları gerçekleştirilebilmektedir. Bu bakımlar sayesinde kombilerinizin daha az sorun yaşadığını göreceksiniz. Yine de yaşanması muhtemel kombi arızası durumunda da Pendik Ferroli kombi servisi sürekli olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Kombi tamirat işlemleri güvenilir ve tecrübeli ekip ile yürütülmektedir. Bunun yanı sıra kombi bakım işlemlerinde garantili yedek parça kullanılarak yürütülen işlemlerin güvenlik noktasında sorun yaşaması engellenmiş olacaktır.  Güvenilir ve hızlı kombi tamiri için Pendik Ferroli kombi servisini tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button