Göztepe

Göztepe Arçelik Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Montajı

Göztepe Arçelik Klima Servisi – Klima Bakım ve Onarım İşlemleri İçin

Hayatımızda oldukça önemli bir yere gelmiş olan klimalar konforlu bir şekilde ısınma ve özellikle serinleme konusunda çok fazla kullanılmaktadır. Ev ve işyerlerinde farklı özelliklerde ve modellerde klimalar kullanılmaktadır. Bu klimalar düzenli olarak çalışmaları yanında mevsimsel olarak da çalışabilmektedir. Ancak yaz ayları klimalar için en fazla çalışılan zaman olmaktadır. Klimalar çeşitli sebepler ile arızalanabilmektedir. Bu arızalanma durumunda kısa sürede onarım işleminin yapılması ve sorunsuz olarak kullanımının yeniden sağlanması için Göztepe Arçelik Klima Servisi olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Arçelik marka klimaların tüm arızalarında kısa sürede onarımın yapılmasını sağlayarak klimanızın verimli olarak yeniden çalışması sağlanabilmektedir.

Arçelik Klima Bakımı

Arçelik Klima Servisi

Klima Servisinde Yılların Tecrübesi ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Uygun Maliyetler İle Klima Onarım İşlemlerinin Yapılması

Klimaların onarım işlemlerinde öncelikle arızanın tespit edilmesi gerekmektedir. Arızaların tespit edilmesi konusunda klima sistemlerinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Ayrıca bazı gelişmiş donanımlara sahip olunması da gerekmektedir. Bu şekilde klimalarda bulunan arızanın kaynağının tespiti yapılabilmektedir. Göztepe Arçelik Klima Servisi olarak konusunda uzman olan Arçelik klimalar konusunda uzman olan ekibimiz ile klima arızalarında kısa sürede bir onarım işleminin yapılması mümkün olabilmektedir. Yapılacak onarım işlemlerinde eskisi gibi verimli bir çalışmanın sağlanması ancak değişmesi gereken parçaların orijinal parçalar ile değiştirilmesini ile mümkün olabilmektedir. Bu konuda oldukça hassas olan firmamız uygun maliyetler ile onarım tamamlanması konusunda da büyük özen göstermektedir.

Arçelik Klimaların Düzenli Bakım İşlemleri

Klimaların arızalanması konusunun en aza indirilmesi için bakımlarının aksatılmaması oldukça önemlidir. Bakım işlemleri belirli düzenler ile uygulanmalıdır. Klimaların çalışmasının ve bakım yapılmasının oldukça önemli olduğu bölümler bulunmaktadır. Göztepe Arçelik Klima Servisi olarak klima bakımı konusunda en başarılı şekilde hizmet sunabilmekteyiz. Profesyonel bir şekilde klimaların bakım işlemlerini yapmaktayız. Uygun maliyetler ile yapılacak bu işlemler klimaların uzun süre verimli olarak çalışmasını ve insan sağlığı açısından sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktadır. Bu şekilde klimaların kullanımından enerji tasarrufu sağlanabilmektedir. Arızalanmasının önüne geçilmesi ve onarım maliyetlerinin aza indirilmesi bu şekilde mümkün olabilmektedir. Tüm bu nedenler ile bakım işlemleri klimalar için oldukça önemlidir.

Arçelik Dışında Hizmet Verdiğimiz ;

Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button