Göztepe

Göztepe Airfel Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servis
Klima Servisi

Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Airfel, ülkemizin önde gelen ısıtma ve soğutma sistemleri üreticisidir. Göztepe Airfel klima servisi gibi pek çok öncü fikirleri ile dikkat çekmektedir. 1999 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Airfel kısa sürede başarıyı yakalayarak dikkat çekmiştir. Sürekli olarak büyüyen ve gelişen Airfel bu gelişimlerini yatırımları ile ilerletmiştir. Dünyanın en önde gelen markaları Türkiye ortaklığı için Airfel’i seçerek ülkemizde faaliyetlerini sürdürmüştür. 2011 yılında Dünyanın klima markası Daıkın tarafından Airfel hisselerinin tamamı satın alınmıştır. Dünya üzerinde yetmiş yıldan beri ısıtma ve soğuta sistemleri ile ilgili faaliyet gösteren Daıkın bu tecrübesini Airfel ile birleştirerek büyütmüştür. Bu satın alma ile Airfel ve Daıkın ısıtma ve soğutma sistemlerinde ülkemizin en geniş ürün yelpazesine sahip şirketler olmuştur. Hendek’te bulunan 42.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 100.000 metrekarelik fabrika alanı ve Türkiye genelindeki 170 bayi ve 500 satış noktası ile hizmet vermektedir. Airfel markası olarak klima başta olmak üzere kombi, radyatör, boyler ve kazan sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Airfell - Logo

Airfel Klima Servisin de Yılların Tecrübesi  ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Airfel Klimalar

Airfel markası özellikle Daikin ile olan güç birleşimi sonrasında klima konusunda uzmanlaşmıştır. Daıkın markasının uzun yıllardan beri oluşturmuş olduğu tecrübe ve teknoloji, Airfel markasının ülkemizdeki enerjisi ile birlikte klima konusunu daha ileri noktalara taşımıştır. Airfel klimalar enerji tasarrufu başta olmak üzere hem teknoloji hem de verimlilik dikkate alınarak üretilmektedir. Airfel bünyesinde üretilen klima türleri inverter klima, ticari klima ve inverter multiklima olarak gruplandırılabilmektedir. Göztepe Airfel Klima servisi ile inverter klima, ticari klima ve inverter multiklima bakım ve tamiri yapılmaktadır.  İnverter klimalara farklı soğutma ve ısıtma kapasiteleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. 9000 Btu’dan başlayarak 18000 Btu soğutma seviyesine kadar inverter klima çeşitleri bulunmaktadır. inverter klimaların tamamında dikey üfleme özelliği ile daha homojen ve serin ortamlar elde edilebilmektedir. Çevre dostu serinlik sunan inverter klimalar yüksek enerji tasarrufu ile dikkat çekmektedir. Ayrıca turbo ısıtma ve soğutma özelliği ile daha hızlı sıcak ve soğuk ortamlar elde edilebilmektedir. Airfel multi klimalar bir dış üniteye birden fazla iç ünite bağlanmak suretiyle çalışan klima sistemleridir. Tüm iç ünite sistemleri farklı olarak ayarlanabilmektedir. Buna uygun kumanda sistemi bulunmaktadır. Enerji tasarrufu bakımından da yüzde yirmilere varan tasarruflara ulaşmaktadır.

Airfel Ticari Klimalar

Airfel’in klima olarak uzmanlaşmış olduğu ürünler arasında ticari klimalar gelmektedir. Göztepe Airfel klima servisi bünyesinde işlemleri yapılabilen ticari klimalar diğer ürünlere göre pek çok farklı özellik içermektedir. Ticari klimalar salon tipi, kaset tipi split ve gizli tavan tipi split klima şekillerinde üretilmektedir. Bu klimalar 24000 Btu’dan başlayarak 55000 Btu’ya kadar soğutma kapasitesinde olabilmektedir. Tüm klima çeşitlerinde anti bakteriyel malzeme kullanılmaktadır. Şık tasarımları ile dikkat çeken klimalar aynı zamanda kompakt bir yapıya sahiptir.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar ; 

Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button