Göztepe

Göztepe SEG Klima Servisi – 0216 442 27 02

Klima Servis
Klima Servisi

Göztepe Seg Klima Servisi Alanında Kalitenin Adresi

Günlük hayatımızın vazgeçilmez teknolojik imkanlarından olan klimaların bakım ve onarımında Göztepe Seg klima servisi olarak, işinde uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ülkemiz coğrafi konumu itibariyle her mevsimin belirgin olarak yaşandığı bir noktadadır. O yüzden soğukları, sıcakları en yüksek derecelerde hissedebilmekteyiz. Bunun için de ısınmak ve serinlemek amacıyla çeşitli yöntemlerden faydalanmaktayız. Klimalar hem soğutma hem de ısıtma işlevini yerine getiren cihazlardır. Bu yüzden her mevsim koşulunda kullanıma uygundur. Özellikle yaz aylarında serinlemek için en iyi tercihtir. Hatta çoğu zaman yaşam alanlarının hayat kaynağıdırlar. İş hayatında serin bir ortamın oluşması ile çalışma verimini arttırdığı gibi bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak ve iyi bir gece uykusu için de ülkemizin birçok bölgesinde ilk tercihtirler.

SEG Klima Servisinde Yılların Tecrübesi  ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Göztepe Seg Klima Servisinin Çözüm Önerileri

Seg, klima sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir markadır. Ürettiği klimalarla kullanıcıların ısınma ve serinleme ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmiştir. Klimaların, yaşam konforunu yükseltmesi onun tercih oranını artırmaktadır. Fakat bununla birlikte bütün elektronik aletlerde olduğu gibi zaman zaman, düzenli biçimde bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu kakımlar hem klimanın daha iyi bir verim sunmasını sağlar hem de kullanım ömrünü uzatır. Arızalanan ve bakımı yapılmayan klima, bulunduğu ortamda faydan ziyade zarar oluşturur. Mesela, kötü kokular yaymaya başlar, aşırı gürültü çıkarmaya başlar, su akıtmaya başlar, süreli çalıştığı halde ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirmez. Bunun yanında bir de aşırı elektrik tüketimi yaparak maddi anlamda sizi zarara uğratır. İşte tüm bu olumsuzlukların önüne geçmek için Göztepe Seg klima servisi olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Ekibimiz Seg marka klimalar üzerine uzmanlaşmış kadrolardan oluştuğu için sizin klimanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edip çözüm önerileri sunacaklardır.

Göztepe Seg Klima Servisinin Önceliği Müşteri Memnuniyetidir

Seg, klima üretiminde kendini sürekli geliştiren bir markadır. Ürettiği ürünlere her geçen gün yenisini eklemekte, her yeni üründe kullanıcılara daha iyi bir hizmet imkanı sunmaktadır. Özellikle daha az enerji tüketimiyle daha çok verim sunma konusunda kendini geliştirmektedir. Yine daha sessiz çalışan klimalar, daha estetik tasarımda klimalar geliştirme konusunda da sürekli kendini yenilemektedir. Bütün bunlarla birlikte ürünlerin özellikleri, parçaları de değişerek gelişmekte, bu da bakım ve onarım servisi olarak görev yapanların kendilerini yenilemelerini zorunlu kılmaktadır. Ekibimiz bu noktada Seg’in klima alnındaki gelişmelerini çok yakından takip ederek her model için yardım ve çözüm imkanı sunabilmektedir. Göztepe Seg klima servisi güvencesiyle klimalarınızı bizlere rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Çünkü önceliğimiz müşteri sağlığı ve memnuniyetidir. Bu noktada klimaların düzenli bakımı yapılmadığı takdirde insan sağlığını da olumsuz etkileyebileceğini belirtmek isteriz. Düzenli olarak, özellikle yaz aylarından önce bakımı yapılmayan klimalar, içlerinde kötü organizmalar biriktirir. Bu da klimanın ortama verdiği hava sayesinde etrafa yayılır. Etrafa yayılan kötü organizmalar, özellikle çocuk ve bebeklerde daha hızlı kendini gösteren bir takım rahatsızlıkların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu yüzden hem sağlığınızı korumak hem klimanızı korumak hem de maddi anlamda tasarruf sağlamanız amacıyla Seg klimalarınızın her türlü bakım ve tamir işlemlerinde yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

SEG Dışında Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar ; 

Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button