Göztepe

Göztepe ECA Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Kombi Arıza
Kombi Servisi

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte kombi modellerindeki gelişme hızla artmaktadır. Bu artış ile birlikte markalar arasındaki rekabet de kızışmaktadır. Eca, bu rekabet arasında kendini en çok gösteren firma olmayı başarmaktadır. Yaptığı kombi modelleri ile hem uygun fiyat garantisi vermekte, hem de kaliteli ürünleri ile uzun yıllar sorunsuz çalışabilecek kombiler üretmektedir.

Göztepe Eca Kombi Servisi olan elemanlarımız, uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet vermiş ve hala da vermeye devam ediyor. En büyük sorunda bile hızlı, kesin çözümler üretebilen servisimiz, başta Kurtköy olmak üzere İstanbul şehrinin dört bir yanına servis imkanı sunmaktadır. Kombi bakımınızı profesyonel şekilde yapan Göztepe E.C.A Kombi Servisi, ana markamızın dışında birçok markaya hizmet etmektedir.

Göztepe Eca Kombi Bakımı olarak yeni piyasaya çıkan modeli E.C.A Confeo Prefix S Yoğuşmalı kombiden bahsetmek isteriz. Verim bakımından bizlerden tam not alan cihaz, maksimum verimini %107,5 ‘e kadar çıkarabilmektedir. Doğalgaz ve LPG’nin yanında propan ile de çalışabilme özelliğine sahip olan kombi modeli, çift elektrotlu bir ateşleme sistemi ile çalışmaktadır. Kullanım olarak iki şekilde imkan sunan cihaz, hermetik veya fanlı bacalı şekilde bizlere kullanma olanağı sağlamaktadır. 3 yıl garantisi ile müşterileri ile buluşan modelin kombi bakımını da profesyonel şekilde tarafımızdan bulabilirsiniz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button