Bostancı

Bostancı Vestel Klima Servisi | 0216 370 36 32

Vestel Klima Bakımı
Vestel Klima Servisi

Bostancı Vestel Klima Servisi Olarak, Türkiye’de yazların çok daha sıcak bir hal almasıyla birlikte klima kullanımı artış gösterdi. Buna karşılık kazanç sağlamak isteyen pek çok farklı marka klima üretmeye başladı. Ancak bunlar arasında hem kaliteli olmasıyla dikkat çeken hem de fiyatları bakımından uygun olan marka Vestel oldu. Vestel klimaları özellikle ev içerisinde kullanım için oldukça uygun. Pek çok eve giren bu marka bakım ihtiyacı ve arıza durumunda ihtiyaç olabileceği düşüncesiyle pek çok yerde servis açtı. Bu yerlerden birisi de Vestel klima servisi. Klimanın arıza sebebiyle sıkça servise gitmemesi için bilmeniz gereken birkaç detay vardır.

Vesteli Klima Arızaları

Klima Servisinde Yılların Tecrübesi ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Servis Hizmetimiz 1 Yıl Yedek Parça ve İşçilik Garantilidir.

Doğru Klima Kullanımı

Yanlış klima kullanımı hem klima için hem de bütçeniz için zararlı olacaktır. Bu noktada bilmeniz gereken birkaç şey vardır. İlk olarak klimayı sık sık kapatıp açmak klima ömrünü azaltacaktır, ayrıca elektrik kullanımını artıracaktır. Sıcaklığı doğru ayarlamanız önemlidir. Aksi takdirde gereksiz enerji harcamış olursunuz ve istediğiniz verimi alamazsınız. Filtrelerinizi belirli aralıklarla temizlemelisiniz ve bakım yaptırmalısınız. Bu hem daha sağlıklı bir kullanım için hem de klimanızın ömrümü uzatmanız için gereklidir. Bunu Bostancı Vestel klima servisi dahil her bölgede bulunan klima servislerine başvurarak yapabilirsiniz.

Klima Hakkında Püf Noktalar

Klimalar doğru kullanımda sağlık açısından hiçbir problemle karşılaşmanıza sebep olmaz. Aksine oda nemini ayarladığı için daha sağlıklı koşullarda yaşamanızı sağlar. Klimaları fiyatlarına göre değil özelliklerine göre seçmeniz her zaman için daha doğru olacaktır. Ucuz olduğu için satın aldığınız bir klima diğer klimalara kıyasla daha fazla enerji harcıyor olabilir. Dikkat etmeniz gereken kriterleri belirlerken dikkatli olursanız daha verimli bir klimaya sahip olabilirsiniz.

Vestel Dışında Hizmet Verdiğimiz ;

Klima servisi olarak Mitsubishi, McQuay, General, Haier,Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Hicon,Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Siemens,Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman,  High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo,  Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse,  York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button