Bostancı

Bostancı Arçelik Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Montajı

Bostancı Arçelik Klima Servisi Hizmeti

Klima cihazınız çalışmıyor mu, yoksa daha kötü mü, hiç çalışmıyor mu? Bostancı’da ihtiyacınız olan tüm Arçelik soğutma sistemi servislerini sunuyoruz.  Sertifikalı teknisyenlerimiz, her tür konuta veya ticari soğutma hizmetine güvenebileceğiniz bir klima yüklenicisi yaparak Arçelik klima servisi konusunda kapsamlı eğitim alıyor. Hizmet alanımız Kadıköy’de Bostancı mahallesinde geçiyor ve evlerde ve işletmelerde soğutma ünitelerine hizmet veriyoruz! Teknisyenlerimiz aşağıdaki gibi uzman klima servisleri sağlamaktadır: Onarım, bakım, kurulum, değiştirme. Klimanız için hizmet planlamak için bugün Bostancı Arçelik klima servisi uzmanlarını arayın! Acil onarım planlamanız mı gerekiyor? Sorun değil! 24/7 onarım için bugün arayın!

Arçelik Klima Servisinde Yılların Tecrübesi  ;

 • Klima Servisi
 • Klima Bakımı – Onarımı
 • Klima Montaj – Yer Değiştirme
 • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Arçelik Klima Arıza Kodları

Klima Tesisatı ve Klima Tamiratı

İster ilk kez bir soğutma ünitesi kurmayı, isterse eski ünitenizi yenisiyle değiştirmek istiyorsanız, klima ünitenizi tam olarak yüklemek için Bostancı Arçelik klima servisi çalışanlarına güvenebilirsiniz! Teknisyenlerimiz, verimlilik ihtiyaç ve bütçenize uygun mükemmel soğutma ünitesi bulmak için evinizi ölçmektedir. Endüstri lideri Arçelik klimalar kuruyoruz. İstanbul’da yazlar sıcak olabilir; işleyen bir klimanın verimli kalabilmesi bu yüzden önemlidir! Ne yazık ki, evinizi sıcak ve rahatsız bırakarak yılın en sıcak noktasında bir arıza olabilir. Bir tamir zamanlamanız gerektiğinde servisimize güvenin. Ünitenin artık eskisi kadar iyi performans göstermediğini fark ettiğinizde, örneğin soğutma veya ısıtmayı etkin bir şekilde kullanmazsa veya hava akışı kısıtlanır. Bir diğer işaret, sistemden gelen nahoş kokular olur. Bu işaretlerden herhangi biri belirgindeyse, ünitelerinizi en kısa sürede servise götürmeniz önemlidir. Bu süre zarfında ünitenin başarısızlığa uğrama riski en yüksektir. Pahalı klima tamiratının büyük çoğunluğunun düzenli bakıma veya servise tabi tutulmayan sistemlerde meydana geldiği tecrübemizdir. Bostancı bölgesinde bir Arçelik klima tamiratına ihtiyaç duyduğunuzda servisimize güvenin.

Arçelik Klima Bakımı

Klimanızın en az sorunla yaz boyunca sürmesini istiyorsanız, yıllık bakım şarttır. Bakım sırasında bir teknisyen ünitenizi temiz ve verimli ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için ayarlar. Bir AC ayarıyla, sadece arıza endişesi ile uğraşmakla kalmaz aynı zamanda aşağıdakilerden de yararlanabilirsiniz:

 • Daha fazla enerji tasarruflu soğutma
 • Daha düşük soğutma maliyeti
 • Daha tutarlı sıcaklıklar
 • Daha az klima onarımı
 • Daha uzun ömür
 • Daha iyi kapalı hava kalitesi
 • Daha güvenilir iç mekân konforu

Bostancı Arçelik klima servisi Bostancı sakinlerine ve ticaret sahiplerine uzman ısıtma ve soğutma hizmetleri getiriyor. Yıllarca tecrübe ve mesleki eğitimle teknisyenlerimiz, klima problemlerinin her türlüsüne hazırdır. Klima sisteminizin kurulumu büyük bir yatırımdır. Doğal olarak, sisteminizin ömrünü uzatarak ve klima ünitelerinin verimli ve ekonomik bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayarak yatırımınızı korumayı isteyeceksiniz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button