Bostancı

Bostancı Beko Klima Servisi | 0216 442 27 02

Atek Beko Klima Gaz Şarjı
Atek Beko Klima Montajı

İstanbul Bostancı Beko Klima Servisi

İstanbul Kadıköy ilçesine bağlı bir mahalle olan Bostancı, İstanbul’un en tanınmış bölgelerinden biridir. Atak Servis Bostancı Beko Klima Servisi olarak, kurumsal servis ağımız, profesyonel ekip ve teknik ekipmanımız ile Bostancı’daki konut ve iş yerlerinde kullanılan BEKO marka klimaların her türlü montaj, bakım ve onarım hizmetini veriyoruz.

Klimada Beko Markası

Koç Holding bünyesinde faaliyet yürüten Beko, beyaz eşya ve elektronik alanında bir dünya markasıdır. Isıtma ve soğutma sistemleri alanında da ürünler geliştiren Beko’nun, Türkiye ve dünya pazarına sunduğu çeşitli klimalar mevcut. Modern klima teknolojisiyle ve farklı enerji sınıflarında tasarlanıp üretilen bu klimaların jet cool, sıcak kalkış modu, plasma özelliği, inverter, ısı pompalama, nem alma konumu, otomatik sıcaklık ayarı gibi pek çok özellikleri var. Beko klimalar, bugün Türkiye’de en çok kullanılan klima markalarından biridir.

Beko Klimaların Bakım ve Onarımı

Beko klimalarınızda zamanla veya yanlış kullanım sonucu yeterince ısıtamama, soğutamama, gürültülü çalışma veya çalışmama gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar petek ve filtre kirliliği, boşaltım borularında tıkanıklık, sensör bozukluğu, kompresör ve kondansatör bozulması, gaz eksikliği ya da fazlalığı, sigorta/elektrik, elektronik kartta ortaya çıka arızalar, bağlantı elemanları gibi çeşitli sorunlardan kaynaklanabilir. Beko klimalarınızda ortaya çıkan her türlü sorun, arıza veya bakım talepleriniz için Atak Servis Bostancı Beko Klima Servisi hizmeti ile iletişime geçebilir, teknik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button