Bostancı

Bostancı Petek Temizleme – 0216 442 27 02

Petek Temizliği
Petek Temizleme

Bostancı Petek Temizleme Hizmetinde Profesyonel Çözümler

Petekler, evlerde özellikle son bahar ve kış aylarında ısıtma işlevini yerine getiren ürünlerdir. Petekler her ne kadar kombiden kaynak alsalar da işleyişleri kombilerden bağımsızdır. Bu nedenle temizlikleri de kombilerden bağımsız olarak özel yöntemlerle yapılmalıdır. Bostancı petek temizleme hizmetimiz kapsamında firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Bostancı sınırları içerisinde her nerede olursanız olun çağrı merkezimize ulaşarak randevu talebinde bulunabilir, kış gelmeden ön hazırlık yapabilir ya da kışın ortasında soğukta kalmamak için odalarınızı kışa hazırlama koşununda yardım talep edebilirsiniz. Personellerimiz son teknoloji cihazlarla peteklerinizde gerekli incelemeyi yapacaklar ve temizleme işlemini gerçekleştireceklerdir.

Bostancı Petek Temizliğiİle Kışa Hazırlanın

Evlerde ve iş yerlerinde bulunan kombi peteklerinin en fazla iki yılda bir düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Petek temizliği ise tamamen özel ekipmanlar ve uzmanlık gerektirir. Bilinçsiz ve yanlış müdahale peteklerinize zarar verip kullanılamaz hale getirebilir. Petekler, ısıtma işlemini içerisinde dolaşan sıcak su sirkülasyonu yardımıyla yerine getirir. Kombiden çıkan sıcak su bütün tesisat sistemini ve petekleri dolaşarak devir daim yapar. Fakat zamanla musluk suyunun içinden geçen küçük parçalar birikinti yapar. Ve su, kireç oluşturur. Bu durumda da peteklerin belli noktaları tıkanarak su sirkülasyonu kesintiye uğrar. Bazı noktalara sıcak su ulaşmaz. Bu durum çoğu zaman peteklerin alt kısımlarında ortaya çıksa da kimi zaman bütün bir petekte de ortaya çıkabilir. Hele ki tesisatın en sonundaki petekte, bahsi geçen olumsuz durumlar daha çok kendini gösterir. İşte Bostancı petek temizliği ile bütün bu problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Bostancı Petek Temizliği

Firmamızdan alacağınız profesyonel Bostancı petek temizliği hizmeti sonrasında odalarınızın çok daha iyi ve çok daha hızlı ısındığını fark edeceksiniz. Peteklerinizden alacağınız verim %30 seviyelerinde artacaktır. Kombiniz daha az çalışmak zorunda kalacak, bu da kombinizin kullanım ömrünü uzatacaktır. Personellerimiz randevu saatinde adresinizde olacaklar ve özel ekipmanlarıyla, özel kimyasallarla mekanlarınıza zarar vermeden kısa süre içinde petek temizleme işlemlerini tamamlayacaklardır. Sizlere de sıcak ortamların keyfini sürmek kalacaktır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button