Pendik

Pendik Kazan-Brülör Servisi – 0216 370 36 32

Atek Kazan Servisi
Kazan Servisi

Konusunda Uzman Pendik Kazan-Brülör Servisi İle Onarım ve Bakım İşlemleri

Isınma konusunda apartmanalar ve binalar genel olarak kazanlı sistemler kullanmaktadırlar. Bu konuda ateşleme sistemi için brülör kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanılan sistemler binaların ısıtılması konusunda oldukça başarılı şekilde randımanlı olarak çalışabilmektedir. Ancak istenilen randımanın sürekli alınması için sistemin düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu konuda Pendik Kazan-Brülör Servisi olarak Pendik bölgesinde kazan ve brülör bakımları ve arızaları durumunda onarımı işlemleri konusunda hizmet sunmaktayız.

Kazan ve Brülör Sistemlerinin Temizliği ve Bakımı

Bu sistemler kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sonrasında ise uzun bir süre kullanılmamaktadır. Kış dönemine girilmeden bakım ve temizlik işlemlerinin yapılmaması durumunda kış aylarında arıza yapması ve düşük bir performans sergilemesi muhtemel olacaktır. Bu durumda istenilen ısınmanın sağlanamaması ve enerji tüketiminin artması mümkün olacaktır. Servisimiz kazanlar ve brülör konusunda uzman olup, başarılı bir şekilde bakım işlemlerini yapmaktadır.

Kazan ve Brülör Arızaları

Kış dönemine girilmeden yapılmayan bakımlar ve temizleme işlemleri nedeni ile veya farklı nedenler ile bu sistemler arıza yapabilmektedir. Bu durumda Pendik Kazan-Brülör Servisi olarak başarılı bir şekilde arızanın tespit edilmesi ve onarımının yapılmasını sağlamaktayız. Kullanım sırasında meydana gelen arıza nedeni ile kullanılamaması büyük bir mağduriyet yaratmaktadır. Bu durumun kısa zamanda telafi edilmesi için servisimiz hızlı bir şekilde arıza tespiti ve onarım işlemini yerine getirmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button