Pendik

Pendik Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Pendik Klima Servisi Yanınızda!

Pendik, İstanbul’un şehir planlaması bakımından en düzenli ilçelerinin başında gelir;  Pendik Klima Servisi olarak klimalarınız da oluşabilecek tüm arızalar ve diğer teknik servis işlemleri için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve eğitimli kadromuz ile sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktayız.

Klima Servisinde Yılların Tecrübesi  ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Servis Hizmetimiz 1 Yıl Yedek Parça ve İşçilik Garantilidir.

Pendik üzerinde klima servis hizmet veren birçok firma olmasının yanında her firmanın birbirine benzer veya birbirine yakın kalitede hizmet verdiği söylenemez. Pendik Klima Servisi, bu konuda geçmişte ortaya koyduğu başarıları kendisine referans noktası olarak belirlerken ideal bir klima servisinin neler yapması gerektiğini bilir. İdeal klima servisinde,

  • İşini layığıyla yapan personeller bulunur.
  • Klimanın nasıl daha yararlı kullanılacağına dair gerekli bilgilendirme yapılarak müşteriyle uyumlu çalışılır.
  • Klimanın insan sağlığına zarar oluşturmasına veya yüksek enerjiyle düşük verimlilikte çalışmasına izin verilmez.

Pendik Klima Servisi, özellikle montajdan dolayı kaynaklanan klima sorunlarını çözerek klimanın başarılı biçimde uzun ömürle kullanılmasını sağlar. Duruma göre periyodik veya acil klima bakımı yapabilir; fakat periyodik bakım, klimanın yüksek verimlilikte çalışması adına büyük önem taşır.

Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

Servis hizmetimizden yararlanmak için iletişim formunu kullanabilir yada çağrı merkezimiz olan 0216 370 36 32 – 442 27 02’yi arayabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button