Uğurmumcu

Uğurmumcu Klima Servisi – 0216 370 36 32

Uğurmumcu Klima Servisi
Uğurmumcu Klima Servisi

Uğurmumcu Klima Servisi İle Hangi Mevsimi Yaşamak İsterseniz Yanınızdayız !

Klimalar her mevsimde konforlu bir şekilde yaşamak kapalı alanlarda rahat edebilmek için üretilmiş, mucizevi cihazlardır. Ortamda bulunan yoğun nem,sıcak ve bunaltıcı hava iş yerinizdeyse çalışmanıza evinizdeyse konforunuzun bozulmasına sebep olmaktadır. Bununla birlikte klimanızın düzenli bakımlarını yaptırmadığınız da içersinde biriken toz ve bakteriler solunum yolları rahatsızlıklarına sebep olmaktadır ve önemi çok yüksektir. Ayrıca düzenli bakım yapılan klimalarda arıza oranı bakımları yapılmamış klimalara göre %20 daha azdır.

Güvenilir Klima Servis Hizmetleri

Klimalarınız da oluşabilecek arızalarda servis arayışı içersine geçtiğinizde işinin ehli bir servis bulmanız ve işinizin doğru yapıldığından emin olmalısınız.Piyasa da kendini klima servisi olarak tanıtan herhangi bir vergi levhası-iş yeri olmadan çalışan çantacı diye tabir ettiğimiz günü kurtarmak için koşturan insanlara dikkat etmelisiniz. Zira klimanız da tekrar arıza olduğunda ulaşabileceğiniz yaptığı işin arkasında duran kimse bulamayabilirsiniz.

Isıtma-Soğutma ve İklimlendirme sektöründe yaklaşık olarak 10 yıldır hizmet vermekteyiz klimalarınız da oluşabilecek arıza-bakım-onarım işlemleri için bize ulaşabilir gönül rahatlığı ile uğurmumcu klima servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Markalar ;

Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Arçelik, Westinghouse, McQuay, York, Aura, Alaska markaları için klima bakım, klima onarım, klima tamir,klima montaj hizmeti veriyoruz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button