Uğurmumcu

Uğurmumcu Kombi Servisi – 0216 442 27 02

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Uğurmumcu Kombi Servisi olarak kombilerin evlerimizde kullandığımız ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılayan eski ısıtma sistemlerine (kömürlü sobalar-kazanlara) göre çok daha konforlu ve rahatlık sağlayan sistemler olduğunu ve artık  vazgeçilmezimiz haline geldiğini hepimiz biliyoruz.

Kombimiz de en ufak bir arıza olduğunda sıcak suyu kullanamamak, kışın soğuk havalarda soğukta kalmak hepimizin ortak derdi. Tam bu noktada problemin en kısa sürede çözülmesi ve güvenilir bir servisin ihtiyacımız olduğunda ulaşabilir olduğunu bilmek hepimizi rahatlatırdı değil mi ?

Atek servis olarak ısıtma – soğutma ve iklimlendirme sektöründe size bu güveni verebilmek yaptığımız işi orjinal parçalar ile olması gerektiği gibi yapabilmek için çalışıyoruz. Personellerimize mesleki ve insan ilişkileriyle ilgili eğitimler vererek verdiğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaya çalışıyoruz.

Servis çağırmadan önce internet ortamında yaptığınız araştırmalarda dikkatli olmanızı  web siteler arasında cep numarası ile çalışan, herhangi bir adres belirtilmemiş 0850’lili kurumsal görünümlü cep telefonuna yönlendirilmiş numalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Eca Confeo Kombi Reset Tuşu

          Kombi Resetleme Nasıl Yapılır ?

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button