Maltepe

Maltepe Petek Temizleme – 0216 370 36 32

Petek Nasıl Temizlenir ?
Petek Temizleme Animasyon

Yüksek Tasarruf Sağlayan Maltepe Petek Temizleme Hizmeti

Kombi ve kalorifer sistemine bağlı olarak ısıtma işlevini oluşturan kalorifer petekleri, düzenli bir şekilde temizlenmediğinde ısıtma sistemi daha fazla enerji sarfiyatı gerçekleştirecektir. Bu nedenle her yıl kalorifer sisteminin kullanılmasına başlamadan önce Maltepe petek temizleme hizmeti alarak yüksek bir enerji tasarrufu sağlanabilir. Hatta firmamız verilen hizmetler sonucunda petek temizleme işlemi ile birlikte %30 ısı tasarrufu sağlandığını ortaya koymuştur. Bu nedenle her yıl düzenli bir şekilde firmamız üzerinden hizmet alarak ev ve iş yerlerinde kullandığı kalorifer sistemi içerisinde peteklerin temizlenmesini talep eden birçok müşterimiz bulunmaktadır. Doğru ve düzenli bir şekilde temizliği yapılmayan peteklerde tıkanma, ısı kaybı, kirlenme ve verim kaybı oluşabilir.

Maltepe Petek Temizliği Hangi Sistemler İle Sağlanmaktadır?

Firmamız tarafından verilmekte olan Maltepe petek temizliği hizmetleri için öncelikle termal ısı ölçer sistemleri kullanılmaktadır. Termal ısı ölçer sayesinde petek verimi ölçülerek ne kadar düzeyde bir sıtma oluştuğu belirlenebilir. Bazen uzun dönem boyunca temizlenmemiş petek sistemlerinde kirlilik etmenleri nedeniyle tıkanma oluştuğu ve bu nedenle doğru ısıtma sağlamadığı tespit edilmektedir. Bu nedenle petek içerisinde dezenfektan ürünler, basınçlı su ve hava sistemleri ile etkili bir temizleme işlemi sağlanmaktadır. Gereken noktada termal kamera ile peteklerin içerisinde ısı durumu ve tıkanıklık durumu tespit edilebilir ve bu sayede hangi noktada etkin bir temizlik sağlanması gerektiği belirlenebilir.

Maltepe Petek Temizliği Hizmeti Hangi Süreçlerde Alınmalıdır?

Tam olarak etkin ve güvenli bir şekilde kalorifer tesisatını kullanarak peteklerin ısıtma verimini en üst seviyede elde edebilmek için ısıtma sistemini çalıştırmaya başlamadan önce yaz ve sonbahar aylarında Maltepe petek temizliği hizmeti alabilirsiniz. Eğer, kalorifer tesisatını kullanmaya başladıktan bir süre sonrasında yeterli bir ısınma düzeye elde edemediğinizi görüyor ve peteklerin belirli bölgelerinde ısınmadığını fark ediyorsanız, yine petek temizliği hizmeti talep edebilirsiniz. Genellikle bu gibi durumlarda ısıtma sistemi için enerji faturası çok yüksek gelecek ve eviniz yeterli düzeyde ısınmayacaktır. Bu gibi bir talep ile firmamızdan temizlik isteyen müşterilerimiz için yaptığımız incelemelerde, petek sistemlerinin tıkandığı ve temizlenmesi gerektiği belirlenmektedir.

İnternet haber sitelerinde bulunan başlıca petek yıkama haber uyarıları

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button