Maltepe

Maltepe Bosch Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Kombi Bakımı
Kombi Arıza

Maltepe Bosch Kombi Servisi Hizmetleri

Isıtma ve soğutma teknolojilerinde kullanılan birçok makine ciddi olarak bakım gerektirmektedir. Özellikle doğalgaza bağlı olarak çalışan kombiler periyodik bakımları yapılması gereken çok hassas cihazlardır. Çünkü sürekli olarak sıcaklığa maruz kalan ve doğal gaz gibi bir gazın devridaimini sağlayan bu cihazlar kurulumundan tamiratına kadar hassasiyet gerektiren ürünlerdir. Maltepe gibi kalabalık bir lokasyonda birçok doğalgaz abonesi ve kombi müşterisi bulunmaktadır. Alman teknolojisi olan Bosch marka kombilerin kendine has bakım ve tamirat konsepti vardır. Bu sebeple Bosch marka kombiniz kesinlikle alanında uzman bir teknik servis tarafından kurulup ilerleyen süreçlerde de bakımı yapılmalıdır. Firmamız Maltepe Bosch kombi servisi çok uzun zamandır bu bölgede hizmet vermektedir. Güvenli ve kaliteli hizmet veren servisimiz Bosch kombiler konusunda uzmanlaşmış ve gerekli tüm eğitimi almış uzun zamandır da bu alanda hizmet veren tecrübeli bir teknik ekiple çalışmaktadır.

Maltepe Bosch Kombi Servisi Bakım Çözümleri

Kombilerin yerinde bakımından ve tamir altından servis binamızda incelenmesine kadar çok geniş bir sahada hizmet verilmektedir. Firmamız Bosch marka kombilerinizi satın alındıktan sonra veya taşınma gibi sebeplerle yeniden kurulumunu ve montajını yapmaktadır. Kombinizin daha sağlıklı ve doğru kullanımı için en uygun yere montajını yapan firmamız bu işlemler sırasında kaliteli malzeme kullanmaktadır. Böylece herhangi bir kaçak veya sızıntı olması riskini en aza indirmektedir. Montaj ve kuruluma ek olarak tamirat ve bakım hizmeti de teknik servisimiz tarafından sunulmaktadır. Maltepe Bosch kombi servisi kombilerin ihtiyaç duyduğu tüm periyodik bakımları yerinde yapabilmektedir. Evinizde veya işyerinizde bulunan kombinizin özellikle kış mevsiminden önce bakımının yapılması gerekir. Çünkü kışın neredeyse hiç kapatılmadan çalışacak olan kombiler iyi bir bakımdan geçmelidir. Bakım hizmeti sırasında tüm ünitelerin elektrotların filtrelerin gaz fanlarının temizliği ve malzeme ömrü gözden geçirilir. Eğer yıpranmaya veya kullanmaya bağlı olarak bazı parçaların değişmesi gerekiyorsa mutlaka orijinal Bosch yedek parça kullanılır. Bunlara ek olarak kombinin çeşitli yerlerinde meydana gelecek olan arızalarda da teknik ekibimiz çok hızlı bir şekilde olay yerine gelerek gereken tamirat işlemini sunacaktır. Eğer kombinizin yerinde değil servisimizde tamir edilmesi gerekiyorsa yine firmamız tarafından evinizden veya iş yerinden alınıp servisimize getirilip tamir edilecek ve tekrar montajı yapılacaktır.

Maltepe Bosch Kombi Servisi ve Garanti Hizmetler

Firmamız Maltepe Bosch kombi servisi tüm bakım tamirat ve yedek parça hizmetlerini garantili olarak sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini merkeze alan firmamız oldukça ekonomik fiyatlarla parça değişimi tamirat ve bakım hizmetini tüm Maltepe halkına yıllardır sunan bir marka değerdir. Eğer siz de kombinize ilgili bir sorun yaşıyorsanız veya taşınma sebebiyle kurulum ve montaj ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçebilir bunun yanında parça değişimi ve tamirat fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button