Maltepe

Maltepe Klima Servisi – 0216 442 27 02

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Maltepe Klima Servisi olarak sektörde 10 yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz ile klimalarınız da oluşabilecek arızalarda yanınızdayız.Klimalar çalışma mantığına göre ortamdaki havayı sirküle ettiği için zamanla içersinde biriken toz ve bakteriler sağlığınız açısından çok önemlidir, her yıl en az 1 defa klima bakımı yaptırarak kliamanızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Klima Teknolojisi ve Modelleri

Klima, kapalı ortamdaki havayı istendiğinde soğutan, havanın nemini alan, istendiğinde havayı ısıtan konforlu ve tüm dünyada yaygın biçimde kullanılan bir iklimlendirme cihazıdır. Kimyasal, mekanik ve fiziksel yöntemler ile çalışan klima, genel olarak likit haldeki bir akışkanı buharlaştırma ve bu buharı tekrar sıvılaştırma ilkesiyle çalışır. Klima teknolojisi gün geçtikçe daha da gelişiyor ve tüketiciler için yeni klima modelleri ortaya çıkıyor. Split klimalar, salon tipi klimalar, mobil klimalar, inverter klimalar, kaset tipi klimalar, bu modellerin arasında yer alıyor.

Klima Servis Hizmeti

Piyasada farklı (yerli ve yabancı) pek çok marka ve model klima bulunabilir. Bu klimaların hepsi de modern klima teknolojisi kullanılarak üretilen cihazlar olmakla birlikte, farklı teknik ve fonksiyonel özelliklere sahiptir. Klimalar, periyodik bakım ve temizlik işlemleri yapıldığında verimi azami düzeye çıkan cihazlardır. Ayrıca bu işlemler, konfor kadar sağlık bakımından da önem taşır. Maltepe’deki her marka ve model klimanızın montaj, bakım ve onarım işlemleri için Atek Servis Maltepe Klima Servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Klimalarda Sık Karşılaştığımız Arızalar :

  • Klima Soğutmuyor
  • Klima Isıtmıyor
  • Klima Sesli Çalışıyor
  • Klima Su Akıtıyor
  • Klima Koku Yapıyor
  • Klima Montaj Fiyatları

Hizmet Verdiğimiz Markalar Başlıca ;

Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic,Vestel, İklimsa, Panasonic, Westinghouse, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Baymak, Chiller, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

Kombi Servisi         Klima Servisi            Chiller Servisi        

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

1 Yorum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button