Maltepe

Maltepe Kazan-Brülör Servisi – 0216 370 36 32

Brülör Arızaları Bakım Onarım Hizmeti
Kazan Brülör Servisi

Maltepe Kazan-Brülör Servisi Nerede Bulunmaktadır? 

Maltepe, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki ilçesidir. Marmara Denizi’ne kıyısı vardır. Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşudur. Çok fazla gelişmemiş olmakla birlikte İstanbul’un en eski ilçelerinden biridir. Maltepe Kazan-Brülör Servisi kazan-brülör servisi olarak İstanbul’da alanında en iyi teknik bilgiye sahip ustalarla çalışmakta ve her an müşterilerin hizmetindedir.

Maltepe Kazan-Brülör Servisi Teknik Bilgiler

Kazan-brülör,  kazan içindeki sıvı yakıtlarla yapılan ısıtma sistemi ve bu sistemin ateşleme mekanizmasıdır. Sıvı yakıtların yanması için fuel oil sis haline getirilip püskürtülür hava ile karıştırılır. Kazan içinde bulunan sıvı yakıtın, brülör vasıtasıyla püskürtülen ve yakılan ateşle tutuşturulmasıyla ısının ortaya çıkmasıdır. Bu sistemde Fuel oilin içinde bulunduğu kazan, ateşleme sistemi olan brülör bulunmaktadır. Sıvı yakıt çabuk tutuştuğu ve tehlikeli olduğu için montajının yapılması ve yine yakılmasının bilen biri tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Sıvı yakıtın oldukça tehlikeli olması insanların bu konuda dikkatli davranmasını gerektirir. Fuel oil günümüzde yerini daha çok doğal gaza bırakmış durumdadır. Ama merkezi sistemli ısıtmalarda ve sanayi dalında kullanılmaktadır.

Maltepe Kazan-Brülör Servisinin Hizmetleri

Kazan-brülör montajında teknik destek sağlanması ve montajı bittikten sonra kullanım sırasında ihtiyaç duyulan teknik desteğin verilmesini sağlar. Bu konuda uzman teknik destek ekibiyle müşterilerin dilek ve şikayet konularına anında eğilip gerekli tüm desteği sağlarlar.  Maltepe Kazan-Brülör Servisi bu konuda profesyonel ekibiyle işlerini en güzel şekilde yapmaktadır.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button