Darıca

Darıca Kazan-Brülör Servisi – 0216 370 36 32

Atek Kazan Servisi
Kazan Servisi

Kocaeli Darıca Kazan-Brülör Servisi

Kocaeli’nin Darıca ilçesi, yaklaşık 20 km sahili ve 200 bin civarı nüfusu ile hızla gelişen bölgelerimizden birdir. Atek Servis Darıca-Kazan-Brülör Servisi olarak Darıca’da brülör kullanan her türlü konut, apartman ve işyerinin brülör-kazan sisteminin bakımını yapıyor, arızalarını gideriyor, yedek parçalarını temin ediyoruz. İstanbul ve çevresine yayılan kurumsal servis ağımız, profesyonel ekibimiz ve teknik ekipmanımız ile Darıca’nın hizmetindeyiz.

Brülör-Kazan Kullanımı

İstanbul ve çevre bölgesi brülör-kazan kullanımının en yoğun olduğu bölgedir. Brülör, yakıt ile havanın belli oranlarda karıştırılarak yakılmasını sağlayan bir araçtır. Doğal gazlı kazanlarda özel bir püskürtme ve ateşleme sistemiyle çalışan brülörler, özellikle çok katlı binalarda ısıtma görevi görür. Bugün piyasada yerli ve yabancı marka, farklı teknik özelliklere sahip çok sayıda brülör-kazan sistemi mevcuttur.

Brülör-Kazan Bakımının Önemi

Brülör-Kazan sistemi, elektronik ve mekanik aparatlardan oluşan gelişmiş teknolojik bir araçtır. Brülörden istenen verimi alabilmek için yakıt tankı ve filtreleri, fotosel, brülör memesi, elektrot uçları gibi hassas parçalar düzenli ve periyodik olarak ve uygun yöntemler ile temizlenmelidir. Sistemin özellikle su, buhar ve yakıt borularındaki olası kaçakların hızla giderilmesi hem güvenlik, hem de verimlilik ve sistemin uzun ömürlü kullanımı bakımından son derece önemlidir. Darıca’daki binalarınızın brülör-kazan sistemlerinin arıza ve bakımıyla ilgili her türlü talebiniz için Atek Servis Darıca-Kazan Brülör Servisi’ni arayabilir, firmamızın ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Diğer Yazılarımız

  1. Darıca kombi servisi
  2. Darıca beko klima servisi
  3. Darıca klima servisi
  4. Bayramoğlu klima servisi

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button