Darıca

Darıca Beko Klima Servisi – 0216 442 27 02

Atek Beko Klima Gaz Şarjı
Atek Beko Klima Montajı

Klima Bakımı Kış Mevsiminde Yaptırılır

Sıcak yaz günlerinde mekanların ısısını ayarlayarak, çalışma ortamlarında verimli iş gücünün işe yansıtılmasında, yaşam alanlarında ise, konforlu bir hayat sürmeye katkı yapan klimaların bakımları, mevsiminde, yani yaz aylarına girildiğinde değil, kış sezonunda yaptırılması halinde hem bakım maliyetleri düşmüş olur, hem de yaz aylarına girilmeden önce tüm hazırlıklar tamamlanmış olacağı için huzurlu ve sıcak günlerin keyfini doyasıya çıkartmak için zaman kalır.

Klima Servisinde Yılların Tecrübesi ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Servis Hizmetimiz 1 Yıl Yedek Parça ve İşçilik Garantilidir.

Klima Bakımı Yüzeysel Temizlik İle Olmaz

Klima bakımı yaptığını iddia eden pek çok kuruluşun vermiş olduğu hizmetin sadece genel temizlik hizmeti ile sınırlı kalması sebebiyle çoğu klima yaz aylarının yoğun temposuna dayanamayarak arıza vermektedir. Darıca Beko Klima Servisi olarak, başta filtrelerin temizlenmesi,, hava kanallarının bakımı be bunun yanında klimanın mekanik aksamının da detaylı bakımı ile tamamladığımız bakım hizmetimiz ile güvenli bir bakım hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Bize Ulaşmak İçin Bir Telefonunuz Yeterli

Darıca Beko Klima Servisi olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren tüm personelimizle en iyi hizmeti en uygun fiyatla verme konusundaki kararlılığımızı faaliyete başladığımız ilk günden bu güne sürdürüyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren, müşteri temsilcimiz tarafından alınacak bilgileriniz doğrultusunda klimanızın teknik özellikleri doğrultusunda oluşturulacak uzman ekibimizle kısa sürede vermiş olduğunuz adrese ulaşarak, yerinde bakım hizmetimizi kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz.  Klima gazlarının eksilmesi durumunda dahi hızlı bir şekilde, olabilecek tüm bakım ve onarımlar tarafımızdan klimanın bulunduğu adreste yapılarak teslim edilmektedir.  Adreste çözüme ulaşamayan onarımlar ise en hızlı şekilde merkezimizde yapılarak yerine montajlanmaktadır.

Beko Dışında Hizmet Verdiğimiz ;

Klima servisi olarak Arçelik, Mitsubishi, McQuay, General, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Midea, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, Sharp,  York, Aura markaları için klima bakım, klima onarım, klima tamir, klima montaj hizmeti veriyoruz.

Diğer Yazılarımız

  1. Darıca kombi servisi
  2. Darıca kazan brülör servisi
  3. Darıca klima servisi
  4. Bayramoğlu klima servisi

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button