Bayramoğlu

Bayramoğlu Kazan-Brülör Servisi – 0216 370 36 32

Atek Kazan Servisi
Kazan Servisi

Kocaeli-Darıca Bayramoğlu Kazan-Brülör Servisi

İstanbul’a 40 km uzaklıkta olan ve yazları nüfusu dörde katlanan Bayramoğlu, Marmara’nın bir tatil, turizm ve iş beldesidir. Atak Servis Bayramoğlu Kazan-Brülör Servisi olarak,  kurumsal servis ağımız, teknik ekip ve ekipmanımız ile Bayramoğlu’ndaki tüm konutların, apartmanların, otellerin brülör-kazan sistemlerinin arızalarını gideriyor, bakımlarını yapıyor ve yedek parçalarını temin ediyoruz.

Kazan-Brülör Sistemlerinin Bakımı

Kazan-Brülör sistemleri, gelişmiş teknik cihazlardır. Çalışma prensibine göre, kullanılan yakıt türüne göre, yakıtın parçalanma metoduna göre tasarlanıp üretilen çok sayıda kazan-brülör modeli vardır. İstanbul ve çevresi, brülör-kazan sistemlerinin en çok ve yaygın şekilde kullanıldığı bölgedir. Bu sistemlerden istenen verimi almak ve sistemi güvenli biçimde kullanabilmek için, günlük, haftalık aylık periyodlar halinde bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir.

Kazan-Brülör Sistemlerinde Arızalar

Doğal gaz yakıtlı brülörler arızaya geçtiğinde, önce birkaç dakika bekleyip sistemi yeniden çalıştırmanız gerekir. Eğer sistem yine çalışmıyorsa önce elektrik ve gaz vanaları, panolardaki anahtarların çalışma konumunda olup olmadığı, ekopanel ve şalterler tek tek kontrol edilmelidir. Arıza devam ediyorsa, bu durumda mutlaka servise başvurmak gerekir. Kazan-brülör sistemlerindeki arızalar, mutlaka uzman bir ekip tarafından tamir edilmelidir. Darıca-Bayramoğlu’ndaki binalarınızın kazan-brülör sisteminde ortaya çıkabilecek her türlü arıza için Atak Servis Bayramoğlu Kazan-Brülör Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel bir ekip ile her marka ve model kazan-brülör sisteminizin arızalarını kısa sürede gideriyor, her türlü periyodik bakım işlemini itinayla gerçekleştiriyoruz.

Diğer Yazılarımız

  1. Bayramoğlu kombi servisi
  2. Tuzla klima servisi
  3. Tuzla kazan brülör servisi
  4. Tuzla kombi servisi

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button