Bağcılar

Bağcılar Klima Servisi | 0216 442 27 02

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Bağcılar Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul içerisinde neredeyse en kalabalık semtlerden bir tanesi olan bağcılar adını hep kalabalık ve renkli topluluğu ile duyurmaktadır. Bir yerde insanların yoğun olarak bulunması doğal olarak orada hizmet sektörüne olan talebin de giderek artacağı anlamına gelmektedir. Bu sayede sizlere sunulan iş imkânları hem uzun süreler varlığınızı kanıtlamanız hem de o noktadaki taleplere karşılık verebilmeniz için önemlidir. Bağcılar klima servisi buradaki şubesi ile hem bir istihdam kapısı olurken hem de insanların klima ile ilgili her türlü sorunlarında en kısa sürede çözüme ulaşmayı sağlamaktadır.

Bağcılar Klima Servisinde Yılların Tecrübesi ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar, Kumanda  – Yedek Parça

Servis Hizmetimiz 1 Yıl Yedek Parça ve İşçilik Garantilidir.

Bağcılar Klima Servisi Bakım Hizmetleri

Klimalar hem kışın hem de yazın uzun süre kullanılan elektrikli ürünlerdir. Mesela kış aylarında aşırı soğuklar karşısında klima hiç kapanmaksızın çalışmaktadır. Aynı şekilde yaz aylarında da sıcakların yoğun olarak geçmesi size o ürünü ister istemez çok fazla kullanma şartı koyacaktır. Bir elektrikli ev aletinin uzun süre kullanılması onun doğru kullanılmasına bağlıdır. Klimalarda yer alan motor büyük olsa da kesintisiz çalışma karşısında mutlaka kullanılan klimanın sık sık bakımlar yapılarak yenilenmesi gerekir. Aksi takdirde bir parçanın aşırı çalışma karşısında yıpranması fark dilmez ve parça bozulana kadar çalıştırılmaya devam edilirse ürün tamamen bozulur.

Fan Temizliği Nasıl Yapılır   Klima Bakımı Yapılmamış Olan Klimanın Durumu Gördüğünüz Kadar Kötüdür ve Direk Sağlığınızı Etkilemektedir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar Başlıca ;

Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button