Hizmet Bölgelerimiz

VRF KLİMA SERVİSİ – 0216 370 36 32

Merkezi klima sistemleri genellikle iş yerlerinizde bulunan merkez kontrollü iklimlendirme cihazlarıdır. Bu cihazların görevini yapması için ihtiyacı olan sıcak yahut soğuk gazın üretildiği ünite Tektir (kapasite ye göre değişkenlik gösterir). Merkezi klimaların bir çok avantajı mevcuttur. Bunlardan en önemlisi kapladığı alan azlığı ve görüntü kirliliğidir.

Bu ürünlerin tamir onarım bakım süreleri doğru firma seçilmediği sürece meşakkatli ve uzun süreli olabilir. Firmamız 2012 yılından bu yana uluslararası kurumsal firmaların merkezi sistem klima bakım onarım satış montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. bknz. Referanslarımız 

Cihazlarınızın arızaları yahut bakımları için yetkili bir Vrf klima servisi ile çalışmanız yanlış müdahalelerde karşılaşabileceğiniz çok daha büyük sorunların önüne geçer. Firmamız Gree Vrf Yetkili Servis Belgesine sahiptir. Cihazlarınızın bakım işlemleri için 0216 370 36 32 Numaralı çağrı merkezimizden bizimle irtibata geçerek cihazlarınızı güvenilir firmamız ile işçilik garantisi altına alabilirsiniz. Cihazlarınızın bakım sırasında kodlanması ile tüm bilgilerin teknik departmanımız da oluşturulan liste ile sizlere iletiyoruz. Bu liste ile cihazların kapasite ve durum bilgilerine, değişen parça bilgilerine ve son bakım tarihine ulaşabileceksiniz.

1 Yorum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button