Koşuyolu

Koşuyolu Klima Servisi – 0216 370 36 32

Suadiye Klima Bakımı
Suadiye Klima Servisi

Klimalar yazın soğutma kışın ısıtma ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız özellikle yazın sıcak havalarda vazgeçilmezimiz haline gelen cihazlardır. Ortamdaki havanın nemini almak, serinletmek için kullanılır. Durum böyle olunca hayatımızda önemli bir yere sahip olan bu cihazların uzun süre çalışması,ortamın tozlu olması vb. sebepler nedeniyle klimalarınız zaman zaman bakım-onarım işlemlerine ihtiyaç duyabilmektedir.

Klima Bakımının Önemi ?

Klimanın kullandığı ortamdaki havanın kalitesi ne kadar iyiyse, o kadar konforlu bir serinlik yaşarsınız. Kaliteli soğuk yada sıcak hava alabilmek için öncelikle klimalarınızın bakımlarını her yıl periyodik olarak yaptırmalısınız. Aksi takdirde klimanın havayı soğutmak için kullandığı parçaları toz ile tıkanmış filtreleriniz çok kirlenmiş ve klimanız tıkanmış olabilir. Bu durum hem klimanızın verimli çalışmasını engeller hemde sağlığınıza zarar verir.

Koşuyolu Klima Servisine Nasıl Ulasabilirim ?

Klima servisi olarak istanbul bölgesinde klima bakım,onarım,montaj ve yer değiştirme gibi teknik servis hizmetleri vermekteyiz.Profesyonel ekiplerimiz ile çağrı merkezimize oluşturduğunuz kayıt sonrasında adresinize geçerek klimanızın sorunsuz çalışabilmesi için gereken ne varsa yapmaktayız.

Klima Yeterince Soğutmuyor ?

Klimanızın yeterince soğutmamasının bir kaç sebebi olabilir ;

  • Klimanız bakımsız kalmış ve filtreleri tıkanmış olabilir.
  • Klimanızın sadece iç ünite çalışıyor olabilir, dış ünite olan bir arıza nedeniyle soğutma yapmıyor olabilir.
  • Sistemde kaçak olabilir ve klimanızın gazı eksik olduğu için yeterince soğutmayabilir.
  • Dış ünitenizin bulunduğu alan çalışması için uygun olamayabilir. Direk güneşe mağruz kalıyorsa yada yeterince hava almıyorsa  soğutma performansını etkilemektedir.

Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz ?

Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, Mitsubishi Electric, Daylux,LG , Rubenis, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Arçelik, Samsung,Westinghouse, McQuay, York, Aura, Alaska markaları için klima bakım, klima onarım, klima tamir,klima montaj hizmeti veriyoruz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button