Cevizli

Cevizli Klima Servisi – 0216 442 27 02

Klima Servis
Klima Servisi

Nitelikli Hizmet, Kaliteli Servisten Alınır

Binlerce lira ödeyerek sahip olduğunuz klimanızın uzun yıllar ilk günkü verimle hizmet vermesi, en sıcak günlerde serin, en soğuk günlerde ise içinizi ısıtacak sıcaklık sağlaması için en iyi hizmeti vermemiz gerektiğini, en ileri teknoloji ile üretilen cihazlarınız için en bilgili ve tecrübeli ekibi kurmamız gerektiğini biliyoruz.  Bu anlayışla başlattığımız hizmetlerimizde, müşterilerimizden almış olduğumuz destek ile zirveye çıktık, hedefimiz zirvede kalıcı olmak. Bunun için kendimizi her zaman hazır hissediyoruz.

Lider Olmak Ve Lider Kalmak Uzmanlık İster    

Cevizli Klima Servisi olarak verdiği hizmetlerle pek çok kişiye ait konutta ve tüm apartmanın klima uygulaması sonrası servis hizmetinde en doğru tercih olmayı yıllardan beri her gün artan bir ivme ile sürdürüyoruz. Lider olmak kadar zorlu bir başka unsurun lider kalabilmek olduğu bilinci içerisinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla veriyor, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Müşterilerinden aldığı güveni müşterilerine yeni ve koşulsuz müşteri memnuniyeti içeren unsurlar olarak geri verme gayreti içerisinde olan firmamız, her yıl gelişen teknolojiye ayak uydurmak için personelin eğitiminden makine parkının güncellenmesine kadar bir dizi yatırımla hizmet vermeyi sürdürüyor.

Tercihleriniz Fiyat Değil Hizmet Odaklı Olsun

Cevizli Klima Servisi olarak tüm İstanbul geneline yayılmış geniş servis ağımız ile hizmet odaklı çözümler getiriyor, klima sistemlerinde paket uygulamalarımızla fark yaratıyoruz. Bizi diğer servislerden ayıran en temel özellik, fiyat odaklı değil, hizmet odaklı uygulamalarımız. Siz de uygulamalarımız hakkında daha geniş bilgi istiyorsanız arayın gelelim, servis hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button