Cevizli

Cevizli Kazan-Brülör Servisi – 0216 370 36 32

Brülör Arızaları Bakım Onarım Hizmeti
Kazan Brülör Servisi

İstanbul-Maltepe Cevizli Kazan-Brülör Servisi

Cevizli, İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe ilçesinin merkezi mahallelerinden biridir. Maltepe genelinde olduğu gibi, bu bölgemizde de binaların çoğunda ısıtma, kazan-brülör sistemleriyle sağlanmaktadır. Atak Servis Cevizli Kazan-Brülör Servisi olarak, kurumsal servis ağımız, teknik ekip ve ekipmanımız ile Cevizli mahallesindeki binaların kazan-brülör sistemlerinin arızlarını süratle gideriyor, her türlü bakım işlemini itinayla gerçekleştiriyoruz.

Kazan-Brülör Sistemlerinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Kazan-brülör sistemleri teknolojik olarak gelişkin ve hassas cihazlardır; güvenli ve verimli bir şekilde çalışması için bakımlarının periyodik olarak yapılması gerekir. Sistemin bazı aparatları günlük bakımı gerektirir; bazı aparatları ise haftalık veya aylık olarak uygulanması gereken bakım işlemlerine ihtiyaç duyar. Örneğin, kazandaki duman ve gaz kanallarını hemen her fırsatta temizlemek gerekir. Olası güvenlik sorunlarını engellemek için, borulardaki küçük büyük her türlü sızıntı ve akıntı derhal giderilmelidir. Bacanın 6 ayda bir temizlenmesi, ısı verimini artıracaktır. Brülör memesinin haftada bir kez ama uygun yöntemle temizlenmesi ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir. Elektrot uçları hem temizlenmeli hem de ayarları kontrol edilmelidir.

Kazan-Brülör Sistemi Arızalandığında Ne Yapmalı?

Kazan-Brülör sistemi arızalandığında, kullanıcının bilmesi ve yapılması gereken temel bazı kontrol işlemleri vardır. Bu kontrollere rağmen brülör çalışmıyorsa, mutlaka bir servise başvurmak gerekir. Cevizli’deki binalarınızda kullandığınız her marka ve model kazan-brülör sisteminin bakım ve onarım işlemleri için Atak Servis Cevizli Kazan-Brülör Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button