Yayla

Yayla Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Klima Bakımını Şimdiden Yaptıran Boğucu Sıcağı Dışarıda Bırakır

Bu yılda yapılan açıklamalar yaz ayının boğucu sıcaklarla geçeceğini gösteriyor. Bu konuda şimdiden önlem almayanlar için dolayısıyla sıkıcı bir yaz sezonu kapıda. Hazırlıkları bir an önce yaparak bu handikabı geride bırakmanın tam zamanı. Sıcak günlerle en etkili mücadele araçlarından biri belki de en önemlisi olan Klimalar, iklimlendirme sistemleri içerisinde en etkili olan cihazlardır. Bu cihazların sağladığı fayda kadar, kullanımında da hassasiyet gösterilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktaların balında ise, montajın doğru yere yapılmasından başlanarak iç ve dış unsurların bağlantılarının en uygun şekilde yapılması gelmektedir. Bazen hiç dikkate alınmayan bir borunun ters eğimi bile son derece önemli rızalara yol açabilmektedir. Klima sistemlerinin adeta akciğeri olan filtre sistemleri ise asla ihmale gelmeyen bir başka önemli konu olarak ortaya çıkmaktadır.

Klimanızın Hayatı Vereceğiniz Karara Bağlı

Sağlığınızı nasıl ki kulaktan dolma bilgilerle hizmet veren kişilere emanet etmiyorsanız, klimanızın bakımlarını da eş dost sohbetlerinde ortaya çıkan, yaptığı işleri, referanslarını görmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Bunun sonuçları son derece kötü olabileceği gibi, binlerce lira ödeyerek sahip olduğunuz klimanızın devre dışı kalması bir yana tamamen arızalanarak kullanılamaz hale dahi gelebileceğini aklınızdan çıkartmayın. Bu konuda güçlü referansları, uzman kadrosu ve rakipsiz hızlı çözümleri ile Yayla Klima Servisi rakiplerinden bir adım önde olmanın avantajı ile sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Kalite Her Zaman Pahalı Olmaz, Kalitesizin Sonuçları Hep Pahalı Olur

Toplumda yerleşmiş bir yanlış kanıya göre “kaliteli pahalıdır” Biz bu yaklaşımı yıllardır verdiğimiz nitelikli servis desteği ve uzman kadromuz ile yapmış olduğumuz sıfır klima montajları ile gösterdik, bu günden sonra da göstermeye devam edeceğiz. Halkımızdan almış olduğumuz destek ile Yayla Klima Servisi olarak her zaman en ekonomik koşullarda servis hizmeti verebilmenin gururunu yaşadık. Bundan sonra da artan bir ivme ile servis ağımızı büyütürken, servis kalitemizi de aynı oranda detaylandırma gayreti içerisinde olacağız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda yapmış olduğumuz hizmetleri görmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button